Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Mission: Impossible: Ghost Protocol. To nezvládáš, Ethane!

Marek Benda

Marek Benda

1. 7. 2011

OBR: Mission: Impossible: Ghost ProtocolRudé náměstí se otřese, když se teroristům podaří vyhodit do povětří samotný Kreml. Americká vláda ihned aktivuje tzv. Ghost Protocol, čímž dává ruce pryč od jednotek Impossible Mission. A Ethan Hunt se vrací na scénu, aby byl spolu se svým týmem obviněn z bombového útoku.

OBR: Mission: Impossible: Ghost Protocol

Co tu chceš, Ethane?, Zdroj: youtube.com

Štáb filmu Mission: Impossible se tradičně pohyboval po celém světě. Natáčelo se mimo jiné v Dubaji, Moskvě, Vancouveru a po patnácti letech se vrátil také do stověžaté matičky Prahy.

V hlavní roli agenta Ethana Hunta se opět představí vynálezce růžové barvy Tom Cruise (viz vtipy s Chuckem Norrisem: Tvrdí se, že Chuck Norris vymyslel spektrum všech barev kromě růžové, tu vymyslel Tom Cruise). Po trojce, kterou režíroval J. J. Abrams (tentokrát pouze produkoval a podílel se na scénáři), zaujal post režiséra Brad Bird, známý zejména svými animovanými filmy pro studio Pixar.

Trailer nám nastiňuje klíčovou zápletku filmu. Zatímco se Kreml rozpadá, Huntův tým se musí sjednotit. K dispozici mají hračky jako James Bond. Začíná drtivý střih jednotlivých scén, ve kterých jsme svědky krásných slečen, elegantních večírků, ale hlavně aut a akce. Nechybí ani lehký humor, když se v ukázce objeví Simon Pegg alias Benji Dunn.

Abychom dostáli názvu Mission: Impossible, na konci ukázky je Hunt hecován slovy: „Nezvládneš to!“ Diváci však jízdu po mrakodrapech přežijí ve zdraví.

Mission: Impossible: Ghost Protocol

USA, 2011
Akční

Režie: Brad Bird
Hrají: Tom Cruise, Simon Pegg, Jeremy Renner, Paula Patton, Josh Holloway, Léa Seydoux, Michael Nyqvist, Anil Kapoor

Premiéra v ČR: 15. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Mission: Impossible: Ghost Protocol. To nezvládáš, Ethane!