Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Rock of Ages: Tom Cruise bude rockovat v Hollywoodu

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

11. 4. 2012

Tom Cruise - Rock of AgesJiž v srpnu k nám dorazí nové zpracování muzikálu Rock of Ages. V jedné z rolí se představí Tom Cruise jako hollywoodský rocker.

video
play-sharp-fill

Rock of Ages je písničkový film podle vzoru muzikálu z Broadwaye. Odehrává se v 80. letech minulého století v Hollywoodu a jeho zápletka je jednoduchá – dívka z venkova si chce splnit sen a odjet do Los Angeles, kde se chce stát hvězdou. Najde si práci v místním klubu, který je však na pokraji zkázy, a tomu se bude snažit zabránit. Režii si vzal na triko Adam Shankman.

Ve filmu se objeví známí herci jako Tom Cruise, Russell Brand, Paul Giamatti a Catherine Zeta-Jones, ale i méně známí, např. Julianne Hough a Diego Boneta. Režie by neměla být špatná – Shankman má totiž zkušenosti už z jiného známého muzikálu Hairspray, a navíc dělá i choreografa.

Podívejte se na video, ve kterém Quentin Tarantino říká, že Cruise je gay

O práci Toma Cruise ve filmu se režisér vyjádřil takto: „Ví, že je součástí celku. Je to naše hnací síla – zapaluje se do toho snad víc než já. Když má něco udělat, udělá to hodně precizně. Zpívá pět hodin denně, a chce dokonce udělat rockový tábor. Je to šílenec.“

Tom Cruise - Rock of Ages

Tom Cruise na sebe hodí ohoz z osmdesátých let. Zdroj: distributor filmu

Protože jde o muzikál, dá se očekávat hodně hudby. I podle traileru to tak vypadá, dokonce by se mohly objevit propracovanější choreografie. Jako plus pro film se jeví i výběr rolí – v hlavním ději jsou obsazeni nováčkové a v pozadí je doplňují filmové stars.

Rock of Ages

Muzikál
USA, 2012

Režie: Adam Shankman
Hrají: Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman, Alec Baldwin, Julianne Hough

Premiéra v ČR: 9. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Rock of Ages: Tom Cruise bude rockovat v Hollywoodu