VIDEO: Quentin Tarantino říká, že Tom Cruise je gay. Ve filmu Top Gun

Tom Cruise v Top Gun
Tony Scott se proslavil filmem Top Gun. Zdroj: distributor filmu

Quentin Tarantino je režisér, herec, scenárista, ale také kritik! A nebo by jím minimálně měl být, podívejte se sami, jak hodnotí klasiku Top Gun.

Tom Cruise v Top Gun
Tahle holka je jen zástěrka, Zdroj: distributor filmu

Že film Top Gun není úplně o cílevědomém Maverickovi, který se vyrovnává se smrtí otce, ale o jeho homosexuální orientaci, tušilo i víc lidí. Avšak Quentin Tarantino to řekl jako první s pořádným stylem. Top Gun je gay! Tom Cruise a Val Kilmer jsou gayové! Vždyť už stačí jen ta věta: “You can ride my tail.”

Top Gun bude ve 3D! I když s tím režisér nemusí souhlasit

Video s Tarantinem, autorem třeba filmů Pulp Fiction nebo Kill Bill, pochází z romantické komedie Sleep with Me z roku 1994 (Top Gun je o osm let starší).

Top Gun (Top Gun)

Akční / Drama / Romantický
USA, 1986, 106 min

Režie: Tony Scott
Hrají: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards, Tom Skerritt, Michael Ironside, John Stockwell, Rick Rossovich, Tim Robbins, Clarence Gilyard Jr., Whip Hubley, James Tolkan, Meg Ryan, Adrian Pasdar, Barry Tubb

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Pavlína Nouzová
Narozena v roce 1989 v Praze, absolventka Žurnalistiky na FSV UK a studující Mediální studia na téže škole. Od roku 2009 píše na TOPZINE.cz, do konce roku 2012 fungovala i jako editorka rubriky Film a TV a zástupkyně šéfredaktora. Stále ale pokračuje ve svém recenzentském snažení.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*