Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Meg Ryan se přidá k seriálu How I met Your Father. Správná volba?

Seriál How I Met Your Mother sotva skončil a jeho tvůrci jsou plně zapřaženi do příprav seriálu, jehož hlavní hrdinka bude pro změnu svým dětem vyprávět o tom, jak se seznámila s jejich otcem. Jednu z hlavních rolí nyní přijala herečka Meg Ryan.

FOTO: Meg Ryan You've got Mail2

Najde hrdinka How I Met Your Father toho pravého přes internet? Zdroj: Magic Box

Podobně jako HIMYM by sitcom How I Met Your Father mělo uvozovat vyprávění hlavní hrdinky, která své děti seznamuje s příběhem, jak poznala jejich otce. Stejně jako u Matky si Teda zahrál Josh Radnor a hlas jeho staršímu já propůjčil Bob Saget (v českém dabingu Otakar Brousek ml.), i nyní vypravěčku a její mladší verzi ztvární dvě herečky.

Zatímco ve vzpomínkách z mládí bude mít Newyorčanka Sally podobu Grety Gerwig, svým dětem příběh seriálu odvypráví hlasem Meg Ryan, hvězdy romantických komedií Samotář ze Seattlu, Láska přes internet či Francouzský polibek. Tvář Meg se ale v seriálu stejně jako u vypravěče v HIMYM ani jednou neobjeví.

FOTO: How I Met Your Mother

„Vyjde na nás aspoň cameo?“ Zdroj: CBS

Seriál znovu představí pětici přátel a s notnou dávkou nadhledu i jejich vztahové patálie. Sally (v podání Gerwig a Ryan) bude romantický snílek před rozvodem, které s řešením bude radit Barneymu podobná pařmenka Juliet. Do Sally se zamiluje Julietin kolega, nesmělý ajťák Frank, ona však jeho zájem neopětuje.

Pětku doplní Sallyin homosexuální bratr Danny se svým manželem Toddem. Již teď How I Met Your Father patří k nejočekávanějším seriálům příští sezóny a fanoušci budou zajisté bedlivě sledovat, zda se mu podaří dosáhnout na laťku nastavenou HIMYM.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Meg Ryan se přidá k seriálu How I met Your Father. Správná volba?