Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Kde žijí nejkrásnější ženy a muži na světě? Těchto 8 zemí je pastvou pro oko

Redakce

Redakce

24. 11. 2017

Ač je krása velmi relativní pojem, každoročně se pořádají soutěže krásy a vznikají žebříčky nejkrásnějších lidí na světě. Časopis People letos již popáté vyhlásil nejkrásnější ženou planety Julii Roberts. Na světě žije mnoho atraktivních lidí. Odkud ale pochází ti nejkrásnější? Podívejme se na seznam osmi zemí, kde se údajně rodí nejpůvabnější a nejpřitažlivější lidé planety.

1. Venezuela

Na severním pobřeží Jižní Ameriky žije velmi atraktivní a přátelská populace. Temperamentní muži a ženy mají dokonalé postavy. Kromě toho jsou v neustálé psychické pohodě, což se odráží i na jejich zevnějšku.

2. Švédsko

Vskutku dobře vypadající muži a ženy se rodí v mírumilovné a prosperující zemi na Severu Evropy. Švédové jsou slušní lidé. Jejich nadprůměrná výška a skvělý vzhled je řadí na seznam nejkrásnějších lidí na světě. Nezapomenutelné osobnosti jako Ingrid Bergman, Greta Garbo nebo Alicia Vikander pochází právě odtud.

3. Řecko

Řecko je nejen kolébkou evropské civilizace s bohatou historií a krásnými městy, ale také domovem nádherných a charismatických lidí. Americké celebrity řeckého původu Jennifer Aniston, John Stamos a Billy Zane jsou doslova třešničkou na dortu tohoto žebříčku.

Billy Zane

Billy Zane

4. Norsko

Dříve země Vikingů, dnes domov vstřícných lidí, kteří na vás udělají hluboký dojem v každé situaci. Norsko je ideálním místem pro hledání lásky. Žen si zde váží, a to nejen pro jejich půvab a charisma.

5. Dánsko

V Dánsku je velmi vysoká životní úroveň, lidé jsou zde spokojení a šťastní. Ženy hledající muže vyšší než 180 cm by měly navštívit právě tuto zemi plnou vysokých atraktivních mužů. Dámy, nechte se okouzlit dánskými přírodními krásami i pamětihodnostmi, provedou vás po nich opravdoví džentlmeni.

6. Brazílie

Pro Brazílii jsou typické pláže, večírky a karnevaly. Domorodci vás naučí žít a především užívat. Není patrné, zda jsou hezčí ženy nebo muži, ale jedno je jisté určitě, lidé pocházející z Brazílie jsou neskutečně přitažliví a sexy!

John Stamos

John Stamos

7. Nizozemsko

Monarchie, v níž žijí nejvyšší lidé světa, je proslulá nekonečnými plážemi, úrodnou nížinatou krajinou, tulipány i dech beroucí přírodní krásou mužů a žen. V jejich tvářích najdeme přirozenou nevinnost, což působí až ironicky vzhledem k častému užívání lehkých drog.

8. Rusko

Rusko se svůdnými a silnými ženami i muži doplňuje seznam nejatraktivnějších lidí světa. Rusové jsou velmi pracovití a jdou si za svým cílem, což velmi imponuje opačnému pohlaví. Ruská tenistka Maria Šarapovová je považovaná za jednu z nejkrásnějších žen současnosti.

Do tohoto celosvětového žebříčku jsme se jako Češi nedostali, ale nemusíme vůbec zoufat. I nás ve světě reprezentují velmi krásní a atraktivní lidé s velkým sex-appealem. Jmenujme například Karolínu Kurkovou, Veroniku Vařekovou, Terezu Maxovou, Evu Herzigovou, Danielu Peštovou, Miroslava Dubovického, nebo Karla Rodena. Ale co člověk, to jiný vkus. Kdo je tím NEJ pro vás? Nezapomínejme však, že tělesná krása je pomíjivá. To, co je na člověku nejkrásnější, bývá očima neviditelné.

Ohodnoťte tento článek:
2,4
Právě čtete

Kde žijí nejkrásnější ženy a muži na světě? Těchto 8 zemí je pastvou pro oko