Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Johnny Depp bude v hororu Dark Shadows zmalovaný upír

Veronika Jílková

Veronika Jílková

17. 9. 2011

Johnny Depp jako upír? Ano, možné je vše, když se tento podivínský herec spojí s režisérem Timem Burtonem. S tím se totiž pustil už do osmého společného filmu.

Nalíčený Johnny Depp ve své nové roli upíra Barnabase. Zdroj: distributor filmu

Jak bude Johnny Depp vypadat v nové roli upíra Barnabase Collinse, můžeme díky internetu vědět už nyní. Na novém snímku z filmu Dark Shadows je vyfotografován právě Depp, coby upír, který se na svých cestách setkává s různými monstry, čarodějnicemi a duchy.

Režisér Tim Burton si krom Deppa vybral do svého nového filmu i svou manželku Helenu Bonham Carter. Tato trojice tedy spojí síly už počtvrté (dříve Karlík a továrna na čokoládu, Sweeney Todd a Alenka v říši divů), tudíž se můžeme těšit na skvělou podívanou.

Johnny Depp je na výrazný make-up ale zvyklý. Jak už ve zmíněném Karlíkovi nebo Alence, měl na obličeji i v Pirátech z Karibiku nebo Střihorukém Edwardovi tunu líčidel. A to ho dělá právě tím správným podivínem, kterého mají fanoušci tak rádi. Snímek Dark Shadows je založený na televizním seriálu z roku 1960. Natáčení začalo v květnu a premiéry bychom se měli dočkat během příštího roku.

Dark Shadows

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller
USA, 2012

Režie: Tim Burton
Hrají: Johnny Depp, Eva Green, Jackie Earle Haley, Michelle Pfeiffer, Bella Heathcote, Chloe Moretz, Michael Sheen, Thomas McDonell, Helena Bonham Carter, Jonny Lee Miller

Premiéra v USA: 11. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp bude v hororu Dark Shadows zmalovaný upír