Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Film Bídníci obsazuje role. Scarlett Johansson možná potrápí Cosettu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

7. 12. 2011

Která ze čtyř favoritek se stane novou Eponine v muzikálovém snímku Bídníci? Bude to country zpěvačka a herečka Taylor Swift, nebo milovnice muzikálů a hlavní hvězda seriálu Glee Lea Michele? Nebo snad Scarlett Johansson?

Má Lea Michele dost talentu na filmové Bídníky?. Zdroj: distributor filmu

Kromě Ley Michele a Taylor Swift, které jsou novými vycházejícími hvězdami Ameriky, se o roli Eponine ve filmových Bídnících uchází i Scarlett Johansson a Evan Rachel Wood. Pořád ale není jasné, kdo bude tou hlavní hrdinkou – Cosettou, kterou Eponine často trápí. Casting v novém hudebním filmu podle slavné muzikálové předlohy Les Miserábles bude těžkým úkolem hlavně pro režiséra Toma Hoopera (Králova řeč).

„Každá z nich má talent a každá z nich je něčím výjimečná,“ popsal čtyři krásné uchazečky o roli. Po boku té nejlepší se objeví i Hugh Jackman v roli Jeana Valjeana a Rusell Crowe jako policejní inspektor Javert. Sekundovat by jim měly i Anne Hathaway a Helena Bonham Carter.

Ve snímku zazní hlavní melodie, které provázejí celý muzikál. Z těch nejznámějších můžeme uvést Samotářku nebo Hlavu mazanou. Distributor má v plánu představit film v USA 7. prosince 2012, přesně v době před udílením Oscarů. V Česku se pak film objeví o tři týdny později.

Miserables, Les

Muzikál / Drama
Velká Británie, 2012

Režie: Tom Hooper
Hrají: Anne Hathaway, Hugh Jackman, Russell Crowe, Helena Bonham Carter, Geoffrey Rush, Emma Watson, Eddie Redmayne

Premiéra v ČR: 27. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Bídníci obsazuje role. Scarlett Johansson možná potrápí Cosettu