Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Emma Watson bude okrádat hollywoodské hvězdy. Ve filmu od Coppoly

Konec Hermiony Grangerové ze série příběhů o Harrym Potterovi potvrdila Emma Watson již ve snímku Můj víkend s Marilyn. Aby ukázala, že svému talentu chce popustit uzdu i v jiných žánrech než fantasy, potvrdila účast ve filmu The Bling Ring.

FOTO: Emma Watson aka Hermiona

Pryč s Hermionou! Chceme vidět i jinou tvář Emmy Watson. Zdroj: distributor filmu

Americká režisérka Sofia Coppola (Ztraceno v překladu, Odnikud někam) se pouští do nového dramatu podle skutečné události. The Bling Ring bude pojednávat o skupině mladistvých, kteří vykrádají domy slavných hollywoodských celebrit.

Hlavní hvězdou filmu se stane Emma Watson, vždy spojována s životní rolí Hermiony Grangerové z Harryho Pottera. Letos ji ale můžeme vidět i v Mém týdnu s Marilyn, kde se objevila v menší roli po boku Michelle Williams.

Čtěte také: Emma Watson si vyčarovala titul nejlépe oblékané ženy roku

Není to ovšem jediný projekt, do kterého se v poslední době pustila. Brzy dorazí do kin i romantické drama s Loganem Lermanem (Percy Jackson: Zloděj blesku) Perks of Being a Wallflower nebo další film Davida Yatese (režisér posledních Potterů) Your Voice in My Head. Také se spekuluje o jejím účinkování v nové Krásce a zvířeti.

Režisérka se ujala i zpracování scénáře, do produkce se zapojil například její bratr a zároveň bratranec Nicolase Cage Roman Coppola (produkoval již Darjeeling s ručením omezeným). Premiéra The Bling Ring ještě není přesně stanovena, ale režisérka prohlásila: „Jsem tak nadšená z mladého obsazení, které postupně shromažďujeme, a už se nemohu dočkat, až začneme v Los Angeles natáčet!“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Watson bude okrádat hollywoodské hvězdy. Ve filmu od Coppoly