Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Kirsten Dunst: Spider-Manova holka si užívá sex na veřejnosti

Tato kráska patří mezi nejlepší herečky současnosti, ale přesto si nepotrpí na žádné hvězné manýry. Drží se spíš v ústraní, ale nenechte se zmást milou tvářičkou.

FOTO: Kristen Dunst ve snímku Upside Down

Nenechte se zmást hereččiným něžným vzhledem.,Zdroj: distributor filmu

Kristen Dunst se herectví věnuje téměř od plínek a na svém kontě má pěknou řádku filmových i seriálových rolí. Do diváckého povědomí se dostala díky úžasnému výkonu ve snímku Interview s upírem, kde jako dvanáctiletá ztvárnila mladou upírku po boku hvězd jako Tom Cruise, Brad Pitt nebo Antonio Banderas. Za roli byla nominována na Zlatý glóbus a její kariéra se tím perfektně nastartovala.

V Kirstenině filmografii nalezneme jak horší, tak lepší filmy, mezi které patří například Spider-Man, neobvyklý snímek Věčný svit neposkvrněné mysli nebo nevšední drama o konci světa, Melancholia.

1. Trpěla depresemi

Kdo ví, zda za tím stojí rychlý vzestup její slávy po natočení prvního snímku Spider-Man, a tím i mnohem větší tlak ze strany médií, nebo by se Kirsten s touto nemocí potýkala i bez slávy. Stavy úzkosti ji prý provázely natolik, že vyhledala pomoc a nechala se hospitalizovat v léčebném centru Cirque Lodge. Jak ale sama prohlásila, nyní se už cítí mnohem silnější.

2. Má ráda vzrušení

Pokud si potrpíte na klasiku v posteli, u Kirsten rozhodně nezabodujete. Tato kráska s tváří anděla má totiž v sobě pořádnou dračici. Jak sama prohlásila, má ráda sex na veřejnosti a pokud do toho zapojíte trochu vulgárností, rozhodně tím nic nezkazíte. Alespoň ne u Kirsten.

Žhavý vztah měla s Jakem Gyllenhaalem, kterého označila za lásku svého života, celé dva roky. Pár byl známý především tím, že byli párkrát přistiženi při činu. Proč ne třeba ve zkušebních kabinkách.

3.  Učil ji řídit George Clooney

Každý z nás jsme před autoškolou měli různé druhy samoučení, kdy jsme brázdili prázdná parkoviště. Pouze Kirsten se ale může chlubit tím, že v mezičase, při natáčení Pohotovosti, ji učil sám George Clooney, a aby to byl opravdu nezapomenutelný zážitek, využili k tomu golfové vozítko.

4. První polibek s Bradem Pittem

Na první polibek se prostě nezapomíná, ať už jde o ten reálný nebo filmový. A pokud ho zažijete s Bradem Pittem, i když pouze na plátně, platí to dvojnásob.

Malá Kirsten z toho sice ještě v té době neměla takový rozum, při natáčení Interview s upírem, kde se polibek uskutečnil, jí bylo pouhých jedenáct let, ale i tak věříme, že především dámské osazenstvo má co závidět.

5. Neměla normální dětsví

Pod pojmem normální dětství si asi většina z nás nepředstaví jedno filmové natáčení za druhým, jako měla Kirsten. Ta si prý čas od času postěžuje, že její dětství nebylo zrovna přirozené, ale na druhou stranu by prý za nic neměnila. Jak sama říká, jak ona, tak i její kamarádi měli své starosti, se kterými se museli vypořádat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Kirsten Dunst: Spider-Manova holka si užívá sex na veřejnosti