Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Keiře Knightley: Před erotickými scénami se posilňuje vodkou

Keira toužila být herečkou od dětství a její sen se jí vyplnil. Co se jí však nevyplnilo, je znalost cizích jazyků, z nichž ovládá pouze angličtinu. Co ještě o této herečce nevíte?

Tato nadaná kráska, která se těm méně znalým může občas poplést s neméně známou Natalií Portman, patří k dalším z těch, kteří už od dětství toužili po herecké dráze. Vzhledem k tomu, že toto povolání má Keira Knightley v rodině, otec hrál v divadle a matka také byla herečka, není divu, že i ona snila právě o této profesi.

Přečtěte si recenzi filmu Anna Karenina, kde si Keira střihla hlavní roli

Keira hraje sice už od dětství, ale rodiče ji drželi trochu zkrátka, aby se hlavně věnovala škole. První velký úspěch tedy přišel až v roce 2003 s komedií Láska nebeská, a aby toho nebylo málo, v témže roce jsme ji spatřili ještě ve snímku Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Následovalo mnoho úspěšných snímků a Keira se stala jednou z nejoblíbenějších hereček.

1. Vlastní matka ji nerozeznala od Natalie Portman

Jak již bylo zmíněno, tyto dvě herečky jsou si neuvěřitelně podobné. Pro nás obyčejné smrtelníky je docela přípustné, že si je tedy sem tam trochu popleteme, ale aby se ani jejich vlastním matkám nepodařilo je rozeznat? Přesně tohle se totiž stávalo při natáčení Star Wars. Po nalíčení si byly Keira s Natalií natolik podobné, že i rodiče často nevěděli, která je která.

2. Před natáčením erotických scén pila alkohol

Kdo by to byl řekl, že i taková hvězda jako je Keira bude před natáčením erotických scén natolik nervózní, že se bude muset posilnit alkoholem. Jak sama přiznala, při natáčení filmu Nebezpečná metoda si dávala na uklidnění nervů vodku a po natočení erotických scén to bylo šampaňské. Také se zmínila, že tato kombinace byla vlastně docela dobrá.

3. Její narození bylo v rukou osudu

Herečka může být ráda, že se vůbec narodila. Vše samozřejmě záleželo na rodičích, kteří se ale rozhodli nechat to tak trochu náhodě.  Ti se totiž dohodli, že pokud se její matce podaří prodat svou hru, pořídí si další dítě. Viditelně se povedlo.

4. Neodmítla by rande s Bradem Pittem

A kdo taky ano? Krom toho, že Keira by si rande s Bradem určitě nechala líbit, sama jednou přiznala, že její nejoblíbenější scéna z Pirátů z Karibiku byla, když se ocitla sama s kapitánem Jackem Sparrowem na pustém ostrově. Okomentovala to slovy, že nikdo jiný nemůže říct, že byl sám na pustém ostrově s Johnnym Deppem.

FOTO: Keira Knightley, Michael Fassbender - Nebezpečná metoda

V Nebezpečné metodě se Keira musela nechtěně odvázat. Zdroj: Bontonfilm

5. Líbá fanoušky na potkání

Tuhle hvězdu musí být opravdu radost potkat. Je totiž nanejvýš sympatická její reakce, když potkala jednoho ze svých fanoušků v letištní hale. Muž se jí zeptal, zda by ji mohl políbit, a ona odvětila pouhé: „Proč ne?“

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Právě čtete

5 zajímavostí o Keiře Knightley: Před erotickými scénami se posilňuje vodkou