Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Zlatou malinu 2015 získali Michael Bay, Cameron Diaz i Megan Fox

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

22. 2. 2015

Ocenění pro nejhorší filmové počiny roku se i letos udílelo v předvečer prestižních Oscarů. Nejvíce Zlatých malin tentokrát posbíral snímek Saving Christmas.

Megan umí být pěkně ostrá. Co si myslí, to taky řekne. Zdroj: Twentieth Century Fox

Megan Fox získala Zlatou malinu za výkon v Transformers. Zdroj: Twentieth Century Fox

Šílený film o vánoční party, který nebyl v českých kinech ani uveden, se stal nejlepším z nejhorších. Saving Christmas získal Zlatou malinu pro nejhorší film uplynulého roku, zároveň má nejhoršího herce, nejhorší herecké kombo (Kirk Cameron a jeho ego) i nejhorší scénář.

Mezi herečkami se loni nejméně líbila Cameron Diaz, a to jak v Sex Tape, tak v Jedna za všechny. Zlaté maliny pro nejhorší herce ve vedlejších rolích patří za 35. ročník Megan Fox a Kelseymu Grammerovi.

Nejhorším režisérem je Michael Bay za Transformers: Zánik. Z remaků, prequelů a sequelů se nejméně vydařil muzikál Annie s Quvenzhané Wallis a Jamiem Foxxem.

Naopak relativní úspěch sklidil Ben Affleck. Získal totiž ocenění nazvané The Razzie Redeemer Award, které se uděluje předchozím držitelům Zlaté maliny, kteří však posléze zaznamenali ve své kariéře úspěch. Affleck si v roce 2004 osobně převzal cenu pro nejhoršího herce, devět let nato získal jeho režijní počin Argo Oscara pro nejlepší film.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zlatou malinu 2015 získali Michael Bay, Cameron Diaz i Megan Fox