Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Megan Fox: Střízlivá se na sebe nedokáže podívat

Žhavá a sexy – žádná jiná slova by ji lépe nevystihla. Cítí se tak ale sama herečka? Jaká je skutečnost a co je jen hollywoodská bublina?

Megan Fox je notoricky známá díky roli v Transformers nebo hororu Bacha, kouše! Méně se proslavila rolí rozmazlené studentky ve filmu Zpověď královny ze střední školy a rozhodně není příliš oblíbená díky snímku Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám. Přesto se drží na žebříčku nejnadanějších hereček, nejlépe oblékaných celebrit a nejvíc sexy žen. Šestadvacetiletá Megan Fox zkrátka ví, jak na to.

1. Zase ty banány!

Vzpomínáte na Kristen Bell, která svou kariéru začínala v roli banánu? Ani Megan se tomuto kostýmu nevyhnula – ovšem tentokrát kvůli práci.

„Když mi bylo patnáct, pracovala jsem v kavárně na Floridě. Musela jsem si na sebe obléct ohromný kostým banánu, tančit a snažit se lákat zákazníky. Kostým měl navíc velkou díru na obličej, takže mě známí poznávali a křičeli na mě různé sprosťárny,“ vzpomíná herečka.

Tahle žena vypadá skvěle, i když se válí v prachu! Zdroj: Dreamworks

2. Musí se opít, aby se na sebe dokázala podívat

Ačkoliv z ní přímo tryská sexappeal a sebevědomí, egoismem rozhodně netrpí. Spíše naopak – Megan jímá panická hrůza při pohledu na svou fotku nebo vystoupení v televizi, a pokud to musí zvládnout, pak jedině pod vlivem alkoholu.

„Nedívám se na playbacky, ani na fotky, které jsou zachycenu v bulváru. Mám z toho doslova fobii. Ale donutím se sednout a vypít spoustu šampaňského, abych se tím prokousala,“ tvrdí, „jsem dost nejistá, ale myslím že spousta herců je na tom stejně.“

3. Za svou sexualitu se nestydí

Megan se nebojí otevřeně mluvit o své bisexuální orientaci. Má ale jeden zvláštní rozmar, co se týče žen. „Nikdy bych nespala s ženou, která je také bisexuálka, protože by to znamenalo, že spí také s muži. A muži jsou nečistí,“ svěřila se. Bisexuálka a nechce mít nic s jinou bisexuálkou? Že jste z toho zmatení? Nebojte, my taky…

4. Co na srdci, to na jazyku

I když o sobě prohlašuje, že je stydlivá a občas jí chybí potřebná kuráž, dokáže otevřít pusu, když se jí něco nelíbí. Naposledy svou upřímností odzbrojila režiséra filmu Transformers Michaela Baye, o kterém prohlásila, že je tyran. To, že už ji pak do třetího dílu natruc neobsadil, je věc druhá.

5. Nechala zmizet Marilyn Monroe

Ale jen ze svého předloktí! Původně si ji nechala vytetovat jako ikonu, později ale dospěla k závěru, že vlastně vůbec nechce být jako ona. „Marilyn je trochu záporná postava. Trpěla poruchami osobnosti a byla bipolární. Nechci získat tento druh negativní energie ve svém životě,“ tvrdí Megan. Marilynino tetování si proto nechala loni chirurgicky odstranit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Megan Fox: Střízlivá se na sebe nedokáže podívat