Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Vybrali jsme 8 nejlepších filmových rande. Na které byste šli vy?

!Anketa!Člověk zažívá různé druhy schůzek, nápaditá rande, na která se těžko zapomíná. Kolikrát jste se ale s drahou polovičkou proletěli na vycvičeném drakovi? TOPZINE.cz pro vás vybral osm nejnápaditějších filmových rande. Hlasujte o tom, které byste chtěli zažít vy!

Večeře a kino? Superman má lepší nápady na rande, Zdroj: distributor filmu

Superman

Kdo by se se svou láskou nechtěl proletět nad nočním městem Metropolis? Která dívka by nemilovala vzít superhrdinu za ruku a doslova se vznášet v oblacích? Je to trochu ztřeštěné, ale i romantické, a tak naprosto dokonalá návnada na ženy. Doporučujeme vyzkoušet!

500 dní se Summer

Joseph Gordon-Levitt a Zooey Deschanel ukázali, že rande se dá prožít i na nejobyčejnějších místech, jako je například obchod Ikea, kde se společně procházejí a následně spolu zapadnou do postele. Škoda jen, že takové rande může být první, ale i poslední.

[youtube_660]LPKOvaTSGBg[/youtube_660]

40 let panic

Steve Carell v roli Andyho Stitzera zažil spíš nejkatastrofálnější rande vůbec. Nakonec ale z toho vznikl nejvtipnější okamžik v celém filmu. Zábava začíná ve chvíli, kdy vyjde na povrch Andyho sexuální nezkušenost. Nedaří se mu s kondomem, a ještě ho načapá dcera krásné Trish, se kterou je v posteli. Ta sice předpokládá, že jsou sexuální šílenci, ale veselí nakonec pokračuje.

Pulp Fiction

Za toto ikonické rande může génius Quentin Tarantino, který napsal rande snů. Vincent Vega vezme manželku svého bosse na mléčný koktejl, kde je obsluhují hvězdy 50. let, zatímco si dvojice povídá o pudrování nosu a soutěží v tanci. Vše to zakončí drogová jízda a doupě Vincentových divných přátel. No řekněte, kdo by to nechtěl zažít?

[youtube_660]4DCHqA2ueP8[/youtube_660]

Rocky

Rocky Balboa není jen výtržník, chuligán a boxer z Philadelphie. Je také milovník. Ačkoli bylo jeho usilování o Adrian těžkopádné, dá se na druhou stranu označit za nezapomenutelné. Co například udělal pro jejich první rande? Poprosil kamaráda, aby jen pro ně nechal otevřené kluziště, a mohli si tak sami zabruslit. Je na místě, že tímto gestem dívku získal.

Hitch: Lék pro moderního muže

Will Smith přišel s opravdu originálním nápadem, jak zabavit na celý den Evu Mendes. Nejdříve se vydali na projížďku na vodních skútrech, pak ale Hitch skončil s oteklou půlkou obličeje kvůli alergické reakci a opil se sirupem. Zkrátka dokonale strávený den, kterým však frajer Hitch ukázal, že je i zranitelný.

[youtube_660]VcxdqIPLyK8[/youtube_660]

Jak vycvičit draka

Další rande ve vzduchu. Tentokrát ovšem ve třech. Animovaný film si oblíbili nejen malé děti, dá se tu totiž najít výborná inspirace na rande snů. Škyťák a Astrid letí nad mořem na vycvičeném drakovi v jedné z nejromantičtějších a nejkrásnějších scén z celého snímku.

Řekni cokoliv…

Jakmile John Cusack jakožto Lloyd dostane odvahu pozvat na rande dokonalou Diane, stráví spolu čas na společné party, ze které nakonec odjedou a projíždí se celou noc po městě. Vrcholem filmu je pak ale chvíle, kdy Lloyd drží nad hlavou boombox, ze kterého hraje Dianina oblíbená písnička. Sice k němu dolů nepřijde, a tak je to spíš jednočlenné rande, přesto se na tuhle scénu nezapomíná.

[youtube_660]-j379JbL-xM[/youtube_660]

[poll id=“147″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 8 nejlepších filmových rande. Na které byste šli vy?