Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Eva Mendes: Měla jsem sex ve všech 50 státech

Redakce

Redakce

7. 12. 2010

Eva Mendes je úspěšnější modelkou než herečkou, stále nepatří mezi top herečky Hollywoodu a zřejmě nikdy patřit nebude. Přesto se oní neustále někde píše a její tvář je k vidění alespoň na titulcích různých magazínů.

Eva je taková zvláštní postava filmového světa, nepatří mezi herečky, o které by se režiséři prali při obsazování svých filmů. Ale i tak ji zná celý svět. Eva se narodila v Miami v sedmdesátých letech smíšenému manželskému páru, proto jí koluje v krvi nejen americká, ale i kubánská krev. Ovšem ani manželství jejích rodičů nevydrželo a po rozvodu se Eva stěhovala se svou matkou do Los Angeles. Její matka byla ředitelkou školy, proto také hodně dbala na to, jaké Eva bude mít vzdělání. Po ukončené střední škole v Glendale následovalo studium Kalifornské státní univerzity v oboru marketing. Školu přerušila a vrhla se na studium herectví.

Konkurz za konkurzem, a nic pořádného z toho, člověk ale nějak prorazit musí! Proto se Eva spokojila s rolemi v reklamách a hudebních klipech. První filmová role přišla ve věku 24 let, kdy si zahrála ve filmech Noc v Roxbury a v totálním béčku Kukuřičné děti 5. Na svojí první významnější roli čekala až do roku 2001. To si jí všiml režisér Foqua a obsadil do akčního trháku Training Day, kde hrála spolu s Denzelem Washingtonem a Ethanem Hawkem.

Bod Zlomu

Training Day znamenal v Evině životě určitý bod zlomu, její herecká kariéra se začala obracet k lepšímu, což dokazuje například účinkování ve snímku Roberta Rodrigueze Tenkrát v Mexiku. Další z dílů o mstiteli El Mariachim, kterého opět ztvárnil Antonio Banderas, má znovu skvělé obsazení. Vrací se Salma Hayek, Johnny Depp je ve své roli opravdu dokonalý, a dokonce lze spatřit i rebela Mickeyho Rourka. Po tomto snímku si zahrála ve druhém pokračování Rychle a zběsile a následoval další film s Denzelem Washingtonem, Presumpce viny.

FOTO: Eva Mendes

Eva Mendes a Nicolas Cage ve filmu Ghost Rider

Pak Eva vyměnila akční žánr za komedii, tou první je film bratří Farrellyových o siamských dvojčatech, nazvaný Bratři jak se patří. Druhou byla role ve filmu Hitch: Lék pro moderního může, kde se na plátně potkává s Willem Smithem. Zajímavostí je, že během svých hereckých začátků hrála právě ve Smithových videoklipech. Rok 2007 s sebou přinesl film Ghost Rider, který vznikl na motivy slavného komiksu. Hlavní postavou je i zde kaskadér Johnny Blaze, který upíše svou duši ďáblu. Jenže s peklem by si člověk neměl zahrávat, a to dokonce ani Johhny. Ďábel se po čase vrací, a on mu musí sloužit. Eva zde hraje Johnnyho dětskou lásku Roxanne.

Nový film Evy Mendes Benga v záloze je akční komedie o dvojici policajtů, které hrají Will Ferrell a Mark Wahlberg.  Snímek režíruje Adam McKay. Na jaké další filmy s Evou se můžeme těšit? Příští rok se objeví v dramatu Southbound a romanci Last Night.

Herečka, modelka, nebo zpěvačka?

Jak známo, Eva není jen herečka, ale také modelka. Objevila se na titulcích všech časopisů, které něco znamenají: Vogue, Maxim, Elle, Harper’s Bazaar a další. Kromě modelingu na sebe teď upoutala pozornost i jako zpěvačka. Společně se zpěvákem Cee Lo Greenem (projekt Gnarls Barkley) nahráli písničku Pimps Don’t Cry. Ovšem musím dodat, že věc, která jde Evě na světě nejlépe, je spíš dobře vypadat než hrát nebo zpívat.

FOTO: Eva Mendes

Eva ve filmu Noc patří nám

Žádné hvězdě se také nemůže vyhnout nějaký ten skandálek, což je i případ Evy Mendes. Nedávno totiž na sebe prozradila hodně zajímavou informaci: „Opravdu jsem měla sex ve všech 50 státech. Většina toho se odehrála, když jsem byla mladá a podnikala výlety po celé Americe. Nejlepší zážitky mám určitě z Arizony a Colorada. Možná to bylo tím čistým vzduchem a hezkou přírodou, každopádně tady to bylo nej! A nejhorší sex? Ten jsem zažila jednoznačně na Aljašce. Proč tomu tak bylo, si ale raději nechám pro sebe.“ Ovšem jestli se po každé jednalo o jiného partnera, to už Eva neprozradila, ale i tak klobouk dolů před takovým výkonem.

Posedlá krásou

Eva se ani netají, že její případný partner to s ní nebude mít lehké, považuje se za rebelku a nikdy z ní nebude prý hospodyňka a spořádaná matka. Občas si při svých výrocích protiřečí, nepovažuje se za sexy, přesto je však posedlá krásou. A kterou část těla by na sobě chtěla změnit? „Moje ruce. Ráda bych měla vznešené dlouhé nehty. Moje však vypadají jako ruce nějakého čtrnáctiletého kluka.“

Eva je typická kráska, což jí pomáhá v získávání rolí.  Vůbec se netají, že se to snaží použít ke svému prospěchu: „Když mám pocit, že scéna vyžaduje trochu nahoty, jdu do toho. Ale ačkoliv svou sexualitu využívám, nikdy jsem si nepřipadala tak, že mě někdo nějak využívá. Vždycky mám pocit, že to řídím já.“

Eva je bezdětná, svobodná, ale přítele má. Už několik let žije na hromádce s režisérem Georgem Gargurevichem v Hollywood Hills. Má ráda hudbu a sport, hlavně cyklistiku a horolezectví.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Eva Mendes: Měla jsem sex ve všech 50 státech