Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Place Beyond the Pines: Ryan Gosling přešel na blond

Kateřina Chudobová

Kateřina Chudobová

25. 12. 2012

Přinášíme první trailer k filmu The Place Beyond the Pines. Ryan Gosling vyměnil auta za motorky a opět přijíždí ukázat divákům své kaskadérské kousky.

video
play-sharp-fill

Příběh filmu se točí kolem kaskadéra Luka (Ryan Gosling), který se snaží finančně zabezpečit svou rodinu a kvůli tomu se dostane na šikmou dráhu zločinu. Zde by ale měla veškerá podobnost s Drive končit. Goslingova protihráče si zahraje Bradley Cooper, který už z traileru také dost vyčnívá. Zatím ale není jasné, jestli film svým pomalým tempem připomene právě Drive, nebo jestli máme očekávat velkou akci s detektivními prvky.

Režisér Derek Cianfrance na sebe upozornil dramatem Blue Valentine, které mohli čeští diváci zhlédnout v České republice pouze na DVD. V novém filmu režisér opět spojil síly s hercem Ryanem Goslingem a natočil kriminální drama The Place Beyond the Pines. Kromě nadaného Goslinga, který v poslední době budí stále větší pozornost, a zmíněného Coopera se ve filmu objeví i Eva Mendes.

Podívejte se na trailer filmu Gangster Squad, kde se také objeví Ryan Gosling

„O tomto filmu jsme se bavili ještě před Blue Valentine,“ prozradil v jednom z rozhovorů Gosling. „Říkal jsem Derekovi, že jsem vždycky chtěl vykrádat banky, ale bojím se vězení. Ale kdybych to přece jen dělal, bylo by to na motorce, s kterou bych pak zajel do U-Haul. Tak bych se s penězi ztratil. A on řekl: ‚To je šílené. Právě jsem napsal přesně takový scénář.‘ A tak jsem řekl, že jdu do toho,“ dodal se smíchem.

FOTO: Place Beyond the Pines

Ryan Gosling přešel na blond. Zdroj: Silverwood Films

Trailer každopádně upozorňuje především na herecké duo Gosling – Cooper a také na prozatím velmi pozitivní kritiky, které se už objevily v zahraničí. Cianfrance si stejně jako k Blue Valentine napsal scénář sám a vzhledem k tomu, že snímek svou stopáží spěje ke dvou a půl hodinám, doufejme, že půjde o vyváženou filmovou podívanou. The Place Beyond the Pines by také konečně mohlo dorazit i k nám, do českých kin, i když konkrétní datum ještě není stanoveno.

The Place Beyond the Pines

Krimi / Drama
USA, 2012

Režie: Derek Cianfrance
Hrají: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Rose Byrne, Eva Mendes, Ray Liotta, Ben Mendelsohn, Mahershala Ali, Bruce Greenwood, Harris Yulin, Dane DeHaan, Nicole Signore

Premiéra v USA: 29. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Place Beyond the Pines: Ryan Gosling přešel na blond