Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Gangster Squad: Gosling zachraňuje L.A. před Pennem

Redakce

Redakce

14. 5. 2012

Chválený režisér, vycházející naděje Hollywoodu i oceňovaná stálice. Kolem filmu Gangster Squad se poskládal lákavý seznam jmen. A trailer láká ještě víc!

video
play-sharp-fill

Na konci čtyřicátých let 20. století se prakticky nad celým západoamerickým podsvětím tyčila postava Mickeyho Cohena. Veškeré kriminální živly mu šly na ruku stejně jako policie a politici. Zbytek čestných proto dal dohromady tajnou skupinu policistů, kteří mají dělat cokoli, jen ne vypadat jako policie, a za úkol mají odstavit Cohena mimo hru.

Čtěte také: Režisér Gangster Squad prorazil s filmem Zombieland

„Gangster Squad je pro mě splněným snem. Gangsterky jsou podle mě naprosto ultimátním filmovým žánrem. Připravovat takový film, s takovými herci, to daleko předčívá moje nejbláznivější představy!“ vyjádřil se o práci na filmu režisér Ruben Fleischer.

Ten si udělal jméno především chytrou a komerčně úspěšnou hororovou komedií Zombieland. A o kterých hercích, že to vlastně mluví? V roli nejvyššího bosse Mickeyho Cohena nás čeká Sean Penn, kterému po krku půjdou Josh Brolin Ryan Gosling, který se s ním podle všeho také popere o Emmu Stone.

FOTO: Gangster Squad

Trailer slibuje výbušnou podívanou. Zdroj: youtube.com

Trailer navíc vypadá doopravdy parádně. Rychlé uvedení do děje, efektivní střihy a přenesené monology. Nejvíce pozornosti upoutává Penn a to samé můžeme čekat i ve filmu, na paty mu ale šlape Gosling. Další roli hraje hudba – rap a 40. léta? Sedí to k sobě, sice jen ve slow-motion a s prostřihy, ale co více do trailerů potřebujete?

Herecká sestava je sice impozantní, přesto se tu nehraje na jména. Sice se v traileru objevují, ale na rozdíl od jiných se nedočtete, že Sean Penn má dva Oscary a že Josh Brolin nebo Ryan Gosling a bůh ví kdo všechno ještě na ně byli nominováni.

The Gangster Squad

Drama
USA, 2012

Režie: Ruben Fleischer
Hrají: Sean Penn, Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin, Michael Peña, Giovanni Ribisi, Nick Nolte, Anthony Mackie

Premiéra v USA: říjen 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Gangster Squad: Gosling zachraňuje L.A. před Pennem