×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Gangster Squad: Gosling zachraňuje L.A. před Pennem

FOTO: Gangster Squad
Nejpůsobivější scény se pravděpodobně nedočkáme. Zdroj: youtube.com

Chválený režisér, vycházející naděje Hollywoodu i oceňovaná stálice. Kolem filmu Gangster Squad se poskládal lákavý seznam jmen. A trailer láká ještě víc!

video

Na konci čtyřicátých let 20. století se prakticky nad celým západoamerickým podsvětím tyčila postava Mickeyho Cohena. Veškeré kriminální živly mu šly na ruku stejně jako policie a politici. Zbytek čestných proto dal dohromady tajnou skupinu policistů, kteří mají dělat cokoli, jen ne vypadat jako policie, a za úkol mají odstavit Cohena mimo hru.

Čtěte také: Režisér Gangster Squad prorazil s filmem Zombieland

„Gangster Squad je pro mě splněným snem. Gangsterky jsou podle mě naprosto ultimátním filmovým žánrem. Připravovat takový film, s takovými herci, to daleko předčívá moje nejbláznivější představy!“ vyjádřil se o práci na filmu režisér Ruben Fleischer.

Ten si udělal jméno především chytrou a komerčně úspěšnou hororovou komedií Zombieland. A o kterých hercích, že to vlastně mluví? V roli nejvyššího bosse Mickeyho Cohena nás čeká Sean Penn, kterému po krku půjdou Josh Brolin Ryan Gosling, který se s ním podle všeho také popere o Emmu Stone.

Trailer slibuje výbušnou podívanou. Zdroj: youtube.com

Trailer navíc vypadá doopravdy parádně. Rychlé uvedení do děje, efektivní střihy a přenesené monology. Nejvíce pozornosti upoutává Penn a to samé můžeme čekat i ve filmu, na paty mu ale šlape Gosling. Další roli hraje hudba – rap a 40. léta? Sedí to k sobě, sice jen ve slow-motion a s prostřihy, ale co více do trailerů potřebujete?

Herecká sestava je sice impozantní, přesto se tu nehraje na jména. Sice se v traileru objevují, ale na rozdíl od jiných se nedočtete, že Sean Penn má dva Oscary a že Josh Brolin nebo Ryan Gosling a bůh ví kdo všechno ještě na ně byli nominováni.

The Gangster Squad

Drama
USA, 2012

Režie: Ruben Fleischer
Hrají: Sean Penn, Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin, Michael Peña, Giovanni Ribisi, Nick Nolte, Anthony Mackie

Premiéra v USA: říjen 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..