Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Savages: Oliver Stone sází na drogy a únos sličné dívky

Redakce

Redakce

12. 4. 2012

Dva přátelé nemají společnou jen pěstírnu marihuany, ale také krásnou přítelkyni (Blake Lively). Ovšem jen do té doby, než se ve městě objeví mexický drogový kartel a idylka je rázem pryč… Nejen o tom je nový film Olivera Stonea.

video
play-sharp-fill

Mexický drogový kartel, kterému šéfuje Elena v podání Salmy Hayek, Ofélii unese a dožaduje se výkupného. Ben (Aaron Johnson), charismatický buddhista, společně s kamarádem Chonem (Taylor Kitsch), bývalým členem Navy SEAL, souhlasí s výměnou. Zároveň si připraví plán, jak se kartelu zbavit.

Režisér Oliver Stone vybral hvězdné obsazení, vedle výše zmíněných Blake Lively a Salmy Hayek uvidíte i třetí krásku Umu Thurman a z mužů Johna Travoltu a Benicia del Tora.

Čtěte více: V poslední době Oliver Stone natočil pokračování Wall Streetu

Tento film je už třetím dílem, ve kterém můžete vidět společně Umu Thurman a Johna Travoltu (dříve ještě v Buď v klidu a Pulp Fiction: Historky z podsvětí). Navíc bude snímek pravděpodobně sázet i na realističnost – v rámci příprav na natáčení filmu prošel Taylor Kitsch opravdovým výcvikem US Navy SEAL.

Podle Kitschových slov je Chon role jeho snů. „Hrozně mě baví ho hrát. A miluju, jak mě Oliver Stone motivuje. Musel jsem se ale neuvěřitelně připravovat. Protože když přijdete nepřipravení na natáčení filmu Olivera Stonea, zažijete si horké chvilky.“

FOTO: Fotka z filmu Savages

Trailerem provádí Ofélie, popisuje krátký příběh, který by, při troše štěstí, mohl mít i dobrý konec. Ale jestli tomu tak i bude, se dozvíme až v kině. Rozhodně se můžete těšit na honičky v autech, četné přestřelky a dívku v nesnázích.

Savages

Krimi / Drama / Thriller
USA, 2012

Režie: Oliver Stone
Hrají: Aaron Johnson, Taylor Kitsch, Blake Lively, John Travolta, Benicio Del Toro, Uma Thurman, Salma Hayek, Emile Hirsch, Mía Maestro, Demián Bichir, Leonard Roberts, Diego Cataño, Jake McLaughlin, Trevor Donovan, Tj Myers, Joel Moore

Premiéra v ČR: 12. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Savages: Oliver Stone sází na drogy a únos sličné dívky