×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Můj vysvlečenej deník. Sex, alkohol a tráva české mládeže

Som v posteli, Zdroj: distributor filmu

!Exkluzivně!Pryč s hloupými komediemi o cestě za prvním sexem. Současná mládež souloží, chlastá a kouří trávu běžně. O tom všem je Můj vysvlečenej deník. Se strastmi mládí bude bojovat hvězda Lidic Veronika Kubařová a překvapivě také Jaroslav Plesl.

video

Johana má hromadu kamarádů, otce a jednu ošklivou macechu. Vše se ale obrátí naruby. Johana se zamiluje a začne pátrat po muži, který znal její mámu, ještě když byla naživu. Je tajemný muž její biologický otec? Možná ano a možná ne, všechno si to ale poctivě zapisuje do deníku, který dokonce chtějí vydat knižně.

Veronika Kubařová loni excelovala v dramatu Lidice. V exkluzivním rozhovoru poodhalila zákulisí natáčení

“Teenagery často vnímáme jen jako hlasitou drzou bandu s tím, že z toho jednou vyrostou, ale to je mýlka. Johana myslí, cítí, uvažuje a všechny karamboly a  průšvihy, které ji potkají nebo které sama způsobuje, jsou stejné v 17 jako v 27. Navíc skvěle pozoruje a glosuje život kolem sebe,“ říká o filmu režisér Martin Dolenský.

Dolenský sbíral zkušenosti hlavně na televizních filmech, před pěti lety do kin uvedl nepříliš úspěšnou komedii Chyťte doktora. Tvůrce, který na svůj velký trhák teprve čeká, si k ruce naštěstí přibral solidní hereckou sestavu. V hlavní roli se objeví Veronika Kubařová, která excelovala v loňském hitu Lidice, o slovo se přihlásili také Jaroslav Plesl nebo Simona Stašová.

Som v posteli. Zdroj: distributor filmu

Trailer od prvních sekund sází na Kubařovou, sprostá slova jí jdou, vypadá sympaticky a zástup nagelovaných mlaďochů z ní bude mít…no nic. Vše ostatní bohužel vypadá jako o chlup lepší televizní inscenace, která se snaží ohromit roztomilou komikou a reálnou sondou do života současné mládeže. Označení Muži v naději pro teenagery může být pochvalou, stejně jako nemilosrdným odsouzením. Záleží jen na přístupu.

Můj vysvlečenej deník

Komedie
Česko, 2012,

Režie: Martin Dolenský
Hrají: Simona Stašová, Veronika Kubařová, Igor Bareš, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Šárka Vaculíková, Marika Šoposká, Ondřej Mataj, Veronika Žilková, Jaroslav Plesl

Premiéra v ČR: 24. dubna 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..