Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Lay the Favorite: Bruce Willis vystřídá akčňáky za komedii

Bruce Willis se opět objeví v komedii. Tentokrát si zahraje postavu Dinka, jehož manželka Tulip žárlí na jeho zaměstnankyni Beth. Ocitneme se ve velkém městě a kolem bude spousta peněz.

video
play-sharp-fill

Kriminální příběh se točí kolem třicátnice Beth Raymer (Rebecca Hall), která se zaplete s několika muži v Las Vegas, kam přichází z Floridy po rozhodnutí přestat se striptýzem. Tito pánové přijdou na způsob, jak vydělat na tamním systému sportovních sázek. Beth je právě ona sexy zaměstnankyně Dinka Heimowitze (Bruce Willis), na niž začíná jeho žena Tulip (Catherine Zeta-Jones) žárlit.

„Moje postava je ve filmu reálnou osobou, a možná proto jí ani nemůžete věřit. Jedná se o někoho, kdo má neuvěřitelně nízké sebevědomí, myslí si, že v ničem není dobrá,  ale nakonec vyroste a přijme zodpovědnost, což vede k uvědomění, že je schopná a inteligentní, “ prozdradila o své postavě herečka Rebecca Hall.

Čtěte více: Bruce Willis si vybral režiséra Smrtonosné pasti 5

Režisér komedie Stephen Frears je znám především díky režii filmu Nebezpečné známosti z roku 1988, kde si zahráli například Michelle Pfeiffer, Glenn Close nebo John Malkovich. Mezi jeho další filmy patří také Hrdina proti své vůli (1992) nebo Královna (2006) s Helen Mirren. Bruce Willis je od dubna k vidění ve filmu S ledovým klidem. Těšit se na něj můžeme i ve snímku Expendables: Postradatelní 2 nebo v příštím roce i v pátém pokračování Smrtonosné pasti s podtitulem Opět v akci.

Bruce Willis se v nové komedii objeví po boku Zety-Jones. Zdroj: distributor filmu

Krom hlavní trojice se můžeme těšit i na Joshuu Jacksona nebo Vince Vaughna. Film se natáčel v průběhu dubna loňského roku, a to převážně v Las Vegas, New Orleans a New Yorku.

Z traileru můžeme usoudit, že se bude jednat o zábavnou podívanou s oblíbenými herci, od kterých můžeme čekat pár dobrých hlášek. Nebude chybět ani vášeň, dobrodružství nebo pár sportovních zápasů.

Lay the Favorite

Komedie
USA, 2012

Režie: Stephen Frears
Hrají: Bruce Willis, Rebecca Hall, Catherine Zeta-Jones, Joshua Jackson, John Carroll Lynch, Vince Vaughn, Frank Grillo, Glen Warner, Tracy Miller, Joel Murray

Premiéra ve VB: 22. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Lay the Favorite: Bruce Willis vystřídá akčňáky za komedii