Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu 360 je o čtyřech příbězích s Hopkinsem i Judem Lawem

Redakce

Redakce

14. 6. 2012

Jaký může být důvod opustit manžela? Proč si pohledný byznysmen začne s prostitutkou? Jak bude žít sexuální delikvent propuštěný z vězení? A proč dcera utekla vlastnímu otci? Čtyři rozdílné příběhy obohacené souvislostmi – to je drama 360.

video
play-sharp-fill

Díky režisérovi Fernandu Meirellesovi vzniklo žánrově dojemné drama, které kouzelně, až mozaikovitě proplétá dohromady příběhy celé řady lidí z rozdílných sociálních zázemí, jejich křižující se vztahy a sexuální zkušenosti. 360 zahájil roku 2011 55. ročník londýnského filmového festivalu a teď míří i do kin.

Čtěte více: Jaký byl Jude Law před filmem 360 po boku detektivního esa Sherlocka Holmese?

Meirelles se při obsazování dost vyřádil. Dnes již filmový dědeček Anthony Hopkins, co si nedávno zahrál severského boha Ódina v Thorovi, se ujme role otce, jehož dcera utekla, a tak se ji vydá hledat napříč světem.

Jude Law, pohledný Dr. John Watson z Sherlocka Holmese, hraje byznysmena na cestách. Při vytížení z takového zaměstnání se dá pochopit, že zvažuje zaplést se s prostitutkou. Angličanka Rachel Weisz je v tomto filmu vdanou ženou, co se rozhodla skoncovat to se svým mladším manželem. A nakonec Ben Foster je z X-Mena sexuální delikvent, právě propuštěný z vězení.

FOTO: 360 movie

Spolu, a přesto rozděleni. Zdroj: distributor filmu

Děj se odehrává na více kontinentech a skáče od nuzných hotelů k letišti až do letadla, luxusních apartmánů, vězení či hotelových pokojů. Zajímavostí může být fakt, že se Jude Law a Rachel Weisz sešli na filmovém plátně už počtvrté. Náhoda?

360

Drama / Romantický
2012

Režie: Fernando Meirelles
Hrají: Jude Law, Anthony Hopkins, Ben Foster, Rachel Weisz, Moritz Bleibtreu, Gabriela Marcinková, Jamel Debbouze, Dinara Drukarova, Vladimir Vdovičenkov, Lucia Siposová, Mark Ivanir, Peter Morgan, Tereza Srbová, Johannes Krisch, Danica Jurčová, David Frost

Premiéra v USA: 3. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu 360 je o čtyřech příbězích s Hopkinsem i Judem Lawem