Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sherlock Holmes 2, Hugo Cabret, Nákaza a Jude Law v hlavních rolích

Redakce

Redakce

18. 7. 2010

Jude LawV lednu tohoto roku jsme mohli vidět na plátnech kin akční a dobrodružný film Sherlock Holmes a neuplynul ani rok a režisér Guy Ritchie chce pokračovat. Něco málo o natáčení prozradil i Jude Law, který byl jednou z hlavních hvězd 45. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech.

Jude Law, Zdroj: michellerowen.com

V prvním díle se jako legendární detektiv Holmes objevil Robert Downey Jr. a Jude Law ztvárnil jeho věrného kolegu Watsona. Další, kdo se objevil v tomto filmu, byl například Mark Strong, kterého jsme mohli vidět jako Holmesova tajemného protivníka. V hlavní ženské roli se objevila Rachel McAdams, která si zahrála Irene Adler. A velkou lásku doktora Watsona ztvárnila Kelly Reilly jako Mary.

Na druhý díl Sherlocka Holmese se můžeme těšit příští rok, protože natáčení by mělo začít už na podzim, jak prozradil Jude Law právě na filmovém festivalu v Karlových Varech. Více ale o filmu neřekl.

Sherlock Holmes, Zdroj: iwatchstuff.com

Kromě filmu Sherlock Holmes 2 si Jude Law zahraje i ve filmu Hugo Cabret, což bude jeho první film věnovaný  dětem. A další snímek, ve kterém bude tato filmová hvězda zářit, je Nákaza, což je jeden z nejočekávanějších filmů příštího roku. A bodejť by nebyl, když bude vznikat pod vedením oscarového režiséra Stevena Soderbergha, tvůrce filmů jako je Erin Brokovich nebo Dannyho parťáci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sherlock Holmes 2, Hugo Cabret, Nákaza a Jude Law v hlavních rolích