Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Staňte se pelikánem a poznávejte svět

Pokud vás omrzelo vaše příjmení a chystáte se jej změnit, máme pro vás tip. Staňte se slečnou Pelikánovou nebo panem Pelikánem. S trochou štěstí poletíte na dovču za 100 000 korun.

FOTO: Staň se i ty Pelikánem

Staň se i ty Pelikánem

Internetový portál pelikan.cz, který je zprostředkovatelem nízkonákladových letenek, vyhlásil soutěž o letenky v celkové výši 100 00 korun. No, za takovou sumu už se dá pořídít dovolená snů.

V čem je háček?

Jediným požadavkem a podmínkou je registrace a změna vlastního příjimení. Přihlašování končí 15. září 2011. Soutěžit mohou všichni, kdo mají trvalé bydliště v ČR, jsou starší 18 let, svobodní a nevlastní příjimení Pelikánová nebo Pelikán. Pokud splňujete tyto podmínky, čtěte dále. Pokud je nesplňujete, nezoufejte. Máme pro vás něo extra.

Ti, kteří by své příjimení nevyměnili ani za zlaté prase a ani za 100 000 korun, se mohou zúčastnit soutěže o letenky pro dva. Romantická Paříž, módní Miláno, květinový Amsterdam, historický Londýn, slunný Madrid nebo skvostný Řím, to jsou destinace, ze kterých můžete vybírat. Postup je stejný jako u hlavní soutěže. Registrace na stránkách pelikan.cz do 15. září a poté jen čekat na zásah štěstěny.

Zahoď jméno a vyhraj!

Následující den po ukončení registrace, 16. září, budou vylosováni výherci obou soutěží. Aby výherce obdržel svou dovolenou snů za 100 000 korun, musí se do týdne od kontaktování nechat přejmenovat a do 30.září předložit doklad o změně příjimení.

Nemusíte se bát, že si jméno změníte, v soutěži nevyhrajete a pak z vás sice bude Pelikán, ale nikam nepoletíte. Samozřejmě se může stát, že některá ze slečen je zasnoubená za Pelikána. Ta jenom uspíše nevyhnutelné a může k tomu vyhrát prvotřídní líbánky. V tom případě máte možnost spojit příjemné s užitečným.

Kompletní pravidla naleznete zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Staňte se pelikánem a poznávejte svět