Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Rychle a zběsile 7: Vin Diesel sdílí další fotografie z natáčení

Redakce

Redakce

24. 9. 2014

„Dnes mě navštívil Universal, aby mi ukázal trailer pro Rychle a zběsile 7… Nemám slov… Ano, bylo to tak ÚŽASNÉ! Rovněž musím dodat, že to bylo i emocionální a hořkosladké… Šli jsme až za hranice našich sil, abychom učinili Pabla hrdého, ale člověče, přeji si, aby mohl vidět, co jsme stvořili a jak daleko jsme došli.“ Napsal na svůj Facebook Vin Diesel před tím, než sdílel další fotku z natáčení sedmého dílu jedné z nejpopulárnějších akčních sérií současnosti.

Zdroj: Facebook Vina Diesela

Zdroj: Facebook Vina Diesela

„Pablem“ samozřejmě rozumí svého kolegu a „bratra“ Paula Walkera, jenž nešťastně zahynul při tragické autonehodě v listopadu loňského roku. Tato událost přiměla filmaře k oddálení premiéry a přetočení několika scén. Internetovým světem se dokonce prohnala i bouře diskuzí o tom, zda nebude Walkerův O’Connor z filmu vystřižen úplně. Momentálně se však snímek nachází ve fázi pozdní post-produkce a první propagační materiály by tak na sebe neměly nechat dlouho čekat..

Fotografii, již vidíte níže, sdílel beze slov na svém populárním profilu na Facebooku (na kterém má Diesel téměř 85,5 milionu fanoušků), který si herec sám spravuje.

Zdroj: Facebook Vina Diesela

Zdroj: Facebook Vina Diesela

Připomeňme, že šestý díl série skončil odhalením, že za Hanovou smrtí (zobrazenou v Tokijské jízdě) nestojí nikdo jiný než Ian Shaw, bratr Owena Shawa (Luke Evans), kterého si zahraje jedna z největších akčních hvězd současnosti Jason Statham. Dominic Toretto a jeho partě se tak dostane dalšího pořádného záporáka.

Kromě Vina Diesela se vrátí i Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson či Tyrese Gibson a nově se k nim přidají i Djimon Hounsou (Gladiátor), Ronda Rousey (Expendables: Postradatelní 3) a Kurt Russell (kterého snad není třeba představovat).

Režie snímku se tentokrát ujal James Wan (Insidious) a do českých kin doputuje 2. dubna 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rychle a zběsile 7: Vin Diesel sdílí další fotografie z natáčení