×
TOPZINE.cz

Podfukáři 2: Kouzla a iluze se vracejí a připojí se Daniel Radcliffe

FOTO: Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe. Zdroj: distributor filmu

Dvěma Oscary a třemi Glóby oceněný herec Michael Caine zřejmě omylem vypustil do světa zprávu, která udělá radost nejednomu příznivci kouzel, iluze a magií. Jeho syna si totiž v pokračování populárního snímku Podfukáři nezahraje nikdo jiný než sám „bradavický učeň“ Daniel Radcliffe.

Daniel Radcliffe ve snímku Žena v černém. Zdroj: Momentum pictures

Snímek Podfukáři (v originále Now You See Me) z roku 2013 kritiky moc nenadchl. To však zdaleka nevadilo divákům, jejichž přízeň filmu jen v kinech (při pětasedmdesáti milionovém rozpočtu) zajistila téměř 352 milionů dolarů. To samozřejmě producentům stačilo na to, aby fanouškům zaručili i pokračování.

Takoví herci pohromadě se jen tak nevidí. Zdroj: Bontonfilm
Takoví herci pohromadě se jen tak nevidí. Zdroj: Bontonfilm

„Druhé Podfukáře budeme natáčet v Londýně. Budu natáčet v prosinci, celý prosinec v Londýně a mým synem bude Harry Potter. Myslím, že to bude psina, já a Daniel Radcliffe jako otec a syn,“ nechal se v nedávném rozhovoru slyšet sám Michael Caine, jenž si v původním snímku zahrál pojišťovacího magnáta a jednu z obětí titulních „Podfukářů“.

Film o bandě iluzionistů, již uspořádají malou hru na kočku a na myš s vlivnými podnikateli i FBI, si zřejmě neužili jen samotní diváci, ale i herci. Vrátí se totiž většina známých tváří z prvního filmu. Těšit se tak opět můžeme na Islu Fisher, Marka Ruffala, Dava Franca, Woodyho Harrelsona či Jesseho Eisenberga. Přesto zaznění jména „Daniel Radcliffe“ zřejmě čekal jen málokdo.

Druhý film, tentokráte režírovaný Johnem M. Chu, si svou premiéru odbude 10. června 2016.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..