×
TOPZINE.cz

5 zajímavostí o Marku Ruffalovi: Vykouřil trávu přímo na jevišti

Dámy, buďte rády, že nezvedl i druhou ruku. Zlatý prstýnek by vás asi nepotěšil... . Zdroj:Youtube

Napadlo vás někdy, jestli za jeho talentem skutečně stojí jen dar od boha? A co ho vlastně vedlo k tomu, že vyskočil z okna? To a ještě více se dozvíte právě tady.

Ještě že nezvedl i druhou ruku. Zlatý prstýnek by dámy asi nepotěšil. Zdroj: youtube.com

Sympatický herec s italskými kořeny Mark Ruffalo je jedním z těch, kteří mají schopnost chameleona a v minutě se dokáží proměnit z běsnící zelené obludy na romantického fotografa nebo podivína mluvícího s duchy. Mark je navíc pověstný svou upřímností, otevřeností a velkým smyslem pro humor. Tenhle chlapík zkrátka dokáže svůj talent prodat naplno.

1. Vyskakuje z oken jen tak pro zábavu

Při natáčení filmu A co když je to pravda? prý po jednom nevydařeném záběru jen tak z legrace vyskočil z okna. Štáb sice neřekl, ze kterého patra se vrhnul dolů, ale všechny pořádně vylekal. Duch Reese Witherspoon mu ale nejspíš pomohl i mimo kameru, protože Mark bezpečně dopadl na chodník a vyvázl bez zranění.

Tenhle krasavec si zahrál šikanovaného tlouštíka. Věřili byste tomu? Zdroj: Bonton

2. Udivily ho vlastní stránky

Jako každá správná celebrita má i Mark svůj vlastní web na internetu. To ovšem neznamená, že by o tom příliš věděl. Chvíli sice žertoval, že tam vysedává celé dny, ale nakonec se přiznal, že na něm nikdy nebyl. Když se tedy v talkshow objevila jeho webová stránka na promítacím plátně, jen překvapeně vydechl: „Aha, tak to je ona?“

3. K nejlepším výkonům mu pomohla tráva

Při jedné divadelní hře, kdy měl vykouřit jointa během představení, si s ním pěkně pohrál jeden kolega. Místo falešné rekvizity nastrčil skutečnou marihuanu a Mark ji pak vykouřil přímo na premiéře před všemi. „Ve dvou jsme toho obřího jointa vykouřili a já měl pocit jako: Jo, to je ono, dneska to fakt válím! Nejhorší na tom bylo, že jsem toho jointa kouřil s holkou, která trávu nikdy neochutnala,“ prozradil. Uznává ale i pozitivní stránku: „Ta hra mi přinesla nejlepší recenze za celou moji kariéru.“

4. Zelená je zkrátka jeho barva

Ne všichni zpočátku věřili, že je role Hulka v Avengers šitá Markovi na míru, což potvrzuje také jeho kolegyně Scarlett Johansson: „Nikdy by mě nenapadlo, že z Marka Ruffala bude velký zelený mutant. A vidíte, teď je z něj akční hvězda.“ Mark si ale myslí, že mu role padne dokonale. „Hulk je přesně jako já, jen je nafouklý a zelený. Vlastně vypadá jako já před dvaceti kily,“ směje se.

5. Rekordman, který se nezastaví

Snímek Děcka jsou v pohodě byl natočen za pouhých 24 dní, což je samo o sobě docela těžké, pokud chcete odvést kvalitní práci. Markovi ale natáčecí doba trvala dokonce jen pouhou čtvrtinu celkového času. Svou roli zvládl obtisknout na filmové plátno během šesti dnů.

4/5 - (1 vote)
4/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..