Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Marku Ruffalovi: Vykouřil trávu přímo na jevišti

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

13. 11. 2012

Napadlo vás někdy, jestli za jeho talentem skutečně stojí jen dar od boha? A co ho vlastně vedlo k tomu, že vyskočil z okna? To a ještě více se dozvíte právě tady.

Ještě že nezvedl i druhou ruku. Zlatý prstýnek by dámy asi nepotěšil. Zdroj: youtube.com

Sympatický herec s italskými kořeny Mark Ruffalo je jedním z těch, kteří mají schopnost chameleona a v minutě se dokáží proměnit z běsnící zelené obludy na romantického fotografa nebo podivína mluvícího s duchy. Mark je navíc pověstný svou upřímností, otevřeností a velkým smyslem pro humor. Tenhle chlapík zkrátka dokáže svůj talent prodat naplno.

1. Vyskakuje z oken jen tak pro zábavu

Při natáčení filmu A co když je to pravda? prý po jednom nevydařeném záběru jen tak z legrace vyskočil z okna. Štáb sice neřekl, ze kterého patra se vrhnul dolů, ale všechny pořádně vylekal. Duch Reese Witherspoon mu ale nejspíš pomohl i mimo kameru, protože Mark bezpečně dopadl na chodník a vyvázl bez zranění.

Tenhle krasavec si zahrál šikanovaného tlouštíka. Věřili byste tomu? Zdroj: Bonton

2. Udivily ho vlastní stránky

Jako každá správná celebrita má i Mark svůj vlastní web na internetu. To ovšem neznamená, že by o tom příliš věděl. Chvíli sice žertoval, že tam vysedává celé dny, ale nakonec se přiznal, že na něm nikdy nebyl. Když se tedy v talkshow objevila jeho webová stránka na promítacím plátně, jen překvapeně vydechl: „Aha, tak to je ona?“

3. K nejlepším výkonům mu pomohla tráva

Při jedné divadelní hře, kdy měl vykouřit jointa během představení, si s ním pěkně pohrál jeden kolega. Místo falešné rekvizity nastrčil skutečnou marihuanu a Mark ji pak vykouřil přímo na premiéře před všemi. „Ve dvou jsme toho obřího jointa vykouřili a já měl pocit jako: Jo, to je ono, dneska to fakt válím! Nejhorší na tom bylo, že jsem toho jointa kouřil s holkou, která trávu nikdy neochutnala,“ prozradil. Uznává ale i pozitivní stránku: „Ta hra mi přinesla nejlepší recenze za celou moji kariéru.“

4. Zelená je zkrátka jeho barva

Ne všichni zpočátku věřili, že je role Hulka v Avengers šitá Markovi na míru, což potvrzuje také jeho kolegyně Scarlett Johansson: „Nikdy by mě nenapadlo, že z Marka Ruffala bude velký zelený mutant. A vidíte, teď je z něj akční hvězda.“ Mark si ale myslí, že mu role padne dokonale. „Hulk je přesně jako já, jen je nafouklý a zelený. Vlastně vypadá jako já před dvaceti kily,“ směje se.

5. Rekordman, který se nezastaví

Snímek Děcka jsou v pohodě byl natočen za pouhých 24 dní, což je samo o sobě docela těžké, pokud chcete odvést kvalitní práci. Markovi ale natáčecí doba trvala dokonce jen pouhou čtvrtinu celkového času. Svou roli zvládl obtisknout na filmové plátno během šesti dnů.

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

5 zajímavostí o Marku Ruffalovi: Vykouřil trávu přímo na jevišti