Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Scarlett Johansson: Talentovaná herečka neuznává monogamii

Alice Hříbalová

Alice Hříbalová

14. 9. 2012

Scarlett Johansson se pravidelně umísťuje na předních příčkách žebříčků nejpůvabnějších žen světa. Věděli jste však, že tato kráska okouzlila i Katy Perry?

Scarlett Johansson se před kamerou objevila už v útlém věku, ve 14 letech ji proslavil snímek Roberta Redforda Zaříkávač koní. Od té doby se pracovní nabídky jen hrnuly. Nejen kvůli hereččině půvabu, ale i díky nepopíratelnému talentu. V současnosti Scarlett patří mezi nejúspěšnější a nejkrásnější ženy Hollywoodu.

1. Přitahují ji starší muži

Krátce po natočení netradiční romance Ztraceno v překladu, kde si zahrála boku Billa Murrayho, prozradila, že se cítí nejlépe se staršími muži a nedokáže si představit, že by randila s člověkem mladším třiceti let. Svá slova pak stvrdila vztahem s o 17 let starším hercem Beniciem Del Torem.

2. Touží po ní i Katy Perry

O tom, že je Scarlett objektem touhy mnohých mužů, není pochyb. Její krása však přitahuje i ženy, a to i ty slavné. Písnička Katy Perry I Kissed A Girl je, jak sama zpěvačka uvedla, inspirována právě krásnou Scarlett. Přestože to herečce zalichotilo, Katy při poděkování vzkázala, že její rty už líbá někdo jiný.

3. Na Twitteru ji nenajdete

Sociálním sítím se vyhýbá a dnešní posedlost Facebookem a Twitterem odsuzuje. Tvrdí, že nechápe, proč by někdo měl vědět, co právě dělá či co má k večeři. „Pro mě je to opravdu zvláštní fenomén. Nenapadá mě nic nepříjemnějšího, než nepřetržité sdílení detailů z mého každodenního života. Některé celebrity to možná umějí využít pro svůj prospěch, já na tom ale nic dobrého nevidím,“ řekla.

4. Své křivky si hýčká

Je naprosto spokojená se svými křivkami. Nejen proto, že po nich šílí muži po celém světě, hlavně z důvodu, že má své tělo opravdu ráda a hnusí se jí posedlost štíhlostí, která v showbyznyse panuje. „Nemusím být hubená, abych byla sexy,“ říká, „lidé v Americe se příliš soustředí na různé diety, když by raději měli jíst zdravěji a cvičit.“

FOTO: Scarlett Johansson ve Ztraceno v překladu

Již v 19 letech ji díky snímku Ztraceno v překladu kritici vynášeli do nebes. Zdroj: Focus Features

5. Monogamie podle ní není přirozená

Už jednou před oltářem řekla své ano, manželství s hercem Ryanem Reynoldsem ale vydrželo pouhé dva roky. Přestože důvodem rozvodu nebyla nevěra, herečka má na vztahy svérázný pohled a tvrdí, že lidé podle ní od přírody nejsou monogamní. Proto prý vyžaduje zachování věrností veliké úsilí.

 

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Právě čtete

5 zajímavostí o Scarlett Johansson: Talentovaná herečka neuznává monogamii