×
TOPZINE.cz

Nymfomanka Larse von Triera ukazuje první klip. Sex zatím chybí

Snímek Nymfomanka od provokativního režiséra Larse von Triera je zatím ve fázi postprodukčních prací a diváci netrpělivě čekají, co se z kontroverzně představovaného snímku vyklube. Prvním náznakem je krátká ukázka z filmu.

video

Lars von Trier je dánský a nyní již ostřílený režisér, který se ve svých filmech nebojí provokovat, odkrývat člověčí problémy až na dřeň a bořit zažitá sociální tabu. Jeho poslední film Melancholia vyprávěl o dysfunkční rodině a jejich příběhu na prahu konce lidstva; film totiž končí zničením planety Země.

Tak, jak se Lars von Trier dívá pozoruhodně na téma katastrofy lidské rasy, můžeme očekávat, že stejně originální přístup zvolí i k tématu sexuálnímu. Film Nymfomanka by měl být retrospektivním vyprávěním dámy jménem Joe (Charlotte Gainsbourg), která vzpomíná na své sexuální zážitky, hnané svým nymfomanickým nitrem.

nymfomanka-cover

O filmu toho není příliš známo. Víme o obsazení, které skýtá již zmiňovanou Charlotte Gainsbourg, pak Willema Dafoea, Stellana Skarsgårda, Shiau LaBeoufa a Umu Thurman. Mihla se také informace, že erotické scény, v kterých se objeví Shia LaBeouf nebudou hrané a protagonisti se budou oddávat skutečnému sexu.

Takové spekulace, navíc dávkované po troškách, vzbudí u potencionálních diváků vášnivou zvědavost. Podobným lákadlem má být i krátký klip z filmu, nedávno uvolněný. Dá se očekávat, že v nejbližší době budou přicházet další.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..