Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Uma Thurman si zahraje v art pornu. Lars von Trier sbírá hvězdy

Monika Zavřelová

Monika Zavřelová

17. 10. 2012

Nymphomaniac, takový název nese chystaný film kontroverzního režiséra Larse von Triera. Herecké obsazení čítá hvězdy jako Charlotte Gainsbourg či Shia LaBeouf, nově se k nim přidala i Uma Thurman.

FOTO: Lars von Trier

Lars von Trier naverboval i Umu Thurman. Zdroj: youtube.com

Lars von Trier – jedněmi milovaný, druhými zatracovaný. V současné době připravuje svůj nový filmový počin. Už název Nymphomaniac napovídá, že děj se bude točit hlavně kolem sexu. Trier se nikdy netajil tím, že je jeho letitým snem natočit pornografický snímek. Nikdo však nečekal, že pro tak odvážný film získá hvězdy hollywoodského rozměru.

Ačkoliv se již v Kolíně nad Rýnem natáčí první záběry, obsazení zřejmě není kompletní. Před pár dny totiž producenti oznámili, že k hereckému ansámblu se přidá i Uma Thurman, známá hlavně díky kultovnímu počinu Quentina Tarantina Kill Bill. Prozatím není jasné, jaké role se Thurman ujme.

Čtěte více: Nedávno jsme Umu Thurman viděli v dramatu Miláček

Děj filmu Nymphomaniac pojednává o nymfomance středního věku Joe (Charlotte Gainsbourg), která se rozhodne odhalit svou sexuální historii starému mládenci (Stellan Skarsgård), poté co ji nalezne zbitou na ulici.

Premiéra filmu je plánovana na rok 2013, pravděpodobně po projekci na festivalu v Cannes.

Nymphomaniac, The

Drama / Erotický
Dánsko, 2013

Režie: Lars von Trier
Hrají: Shia LaBeouf, Willem Dafoe, Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Jamie Bell, Connie Nielsen, Christian Slater, Udo Kier, Uma Thurman

Premiéra v Dánsku: 30. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Uma Thurman si zahraje v art pornu. Lars von Trier sbírá hvězdy