Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nejznámější nahé celebrity na stříbrném plátně. I agent 007 má pindíka!

Jan Novotný

Jan Novotný

26. 6. 2011

!Anketa!Jaká ňadra asi může mít moje oblíbená herečka, ptá se leckdo sám sebe. Některé celebrity se totiž při jejich odhalení zdráhájí, takže za sebe do filmu seženou dubléry. Ale jsou i takové, které jdou do hraní natolik přesvědčivě, že se dokonce nebojí ukázat, co mají v kalhotách.

Jaké závaží před sebou nosí taková Pamela Anderson, už ví asi každý. Ale co zbytek Hollywoodu? Pojďme si ty nejslavnější svlékací scény připomenout.

Uma Thurman – Dobrodružství Barona Prášila

Uma Thurman se do naha svlékla již ve svém prvním roce účinkování před kamerou. Ve svých osmnácti letech si bez vršku zahrála po boku Johna Malkoviche v romantickém dramatu Nebezpečné známosti, a co víc, týž rok se doslova vynořila ve filmu Dobrodružství Barona Prášila v podobě Venuše inspirované Botticelliho obrazem.

Daniel Craig – Casino Royal

Aby dámy nebyly zklamané, máme tady i pánskou scénu. O tom, že nahota ne vždy musí být potěšením, by své mohl vyprávět agent 007. Z důvodu drastičnosti záběrů bych však pánům tuto podívanou nedoporučoval. Daniel Craig je zde přivázán k mučící židli, kde si na jeho nahé chloubě vylívá zlost maník s bičem. Au!

Jessica Alba – Machete

Pro mnohé přináším veliké zklamání. Záběr Jessicy Alby ve sprše z filmu Machete, ač opravdu vzrušující, bohužel není skutečný. Alba se totiž přiznala, že na sobě měla spodní prádlo, které jí bylo posléze digitálně odstraněno. Škoda. Rozhodně to ale nemění nic na tom, že je tahle akční komedie opravdovým zážitkem.

Bart Simpson – Simpsonovi ve filmu

A tady zase z jiného, kresleného, o to zajímavějšího soudku. V roce 2007 nám tvůrci rodiny Simpsonových poprvé ukázali, co že to Bart skrývá pod svými modrými šortkami. Po sázce s Homerem totiž projíždí na skejtu ulicemi Springfieldu úplně nahý. Takže pokud nějaká fanynka Simpsonových zatím čůro tohohle rošťáka neviděla, směle do toho.

Sharon Stone – Základní instinkt

Byla to právě známá scéna překřížených nohou, která obletěla svět a ze Sharon Stone udělala opravdovou hvězdu. Údajně vznikla tak, že režisér Verhoeven požádal Stone, aby si odložila spodní prádlo, protože se jim odráží v kameře. O tom, že bude záběr tak intimní, se herečka dozvěděla až při prvním preview filmu. Nechala se ale přesvědčit, aby scéna ve filmu zůstala, protože zapadá do charakteru její postavy.

Sacha Baron Cohen – Borat

Na zrovna lahodnou scénu nám předvedli v roce 2006 herci Sacha Baron Cohen a Ken Davitian ve filmu Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu. Koho totiž neodradí Boratův chlupatý zadek nebo Azamatova  nadváha, toho zaručeně znechutí kreace při rvačce o časopis, kterou museli oba herci při natáčení zvládnout.

Halle Berry – Ples příšer

Sice to nebylo poprvé, kdy se Halle Berry kvůli filmu svlékla (připomeňme si její obnažená prsa v akčním thrilleru Swordfish: Operace Hacker), ale bylo to poprvé, co byla její odvaha oceněna Zlatým glóbem a Oscarem za nejlepší herečku. Z Plesu příšer jde totiž opravdu naplno pocítit smutek, dojmy a bolest z blížící se popravy milovaného manžela odsouzeného na smrt. Někdy mě tak napadá, jestli ta soulož nebyla doopravdy, co myslíte?

Kate Winslet – Titanic

Tato anglická herečka se odhodit kusy šatů ve jménu umění opravdu nebojí. Naposledy to dokázala v dramatu Iris, tam se totiž před celým štábem koupala jen v rouše Evině. A samozřejmě to nejpodstatnější. Legendární scénu v oceňovaném Titanicu, při níž Leonardo DiCaprio maluje portrét svlečené Kate, viděl asi každý.

[poll id=“80″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejznámější nahé celebrity na stříbrném plátně. I agent 007 má pindíka!