Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Do filmu Nespoutaný Django obsadil Jamie Foxx svého koně. A jezdí na něm

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

21. 7. 2012

FOTO: DjangoV připravovaném filmu Nespoutaný Django hraje jednu z hlavních rolí Jamie Foxx. Na natáčení také dostal svého koně.

FOTO: Django

Christoph Waltz a Jamie Foxx se vydávají na výpravu. Zdroj: youtube.com

Nespoutaný Django (Django Unchained) je nový americký film s nádechem westernu a  režíruje ho Quentin Tarantino, známý třeba dvojfilmem Kill Bill. Jelikož jde o western, objeví se v něm samozřejmě i koně. Například i Jamieho Foxxe.

Foxx na koních pár let již jezdí, a tak není divu, že do filmu dostal i svého koně jménem Cheetah (česky Gepard). „Před čtyřmi lety jsem k narozeninám dostal koně, a tak jsem začal jezdit. Můj kůň je právě ten, na kterém jezdím ve filmu,“ prohlásil. Režisér Tarantino to potvrdil: „Jeho kůň je opravdu postava ve filmu. Jmenuje se Tony a je to skutečně velká postava.“

Podívejte se také na trailer k novému Tarantinovu filmu

V hlavích rolích se objeví již zmíněný Jamie Foxx s parťákem Christophem Waltzem. Dále je ve filmu obsazen i Leonardo DiCaprio jakožto záporák.

FOTO: Django - koně

Jamie Foxx (vlevo) se prohání na svém koni Cheetahovi.

Foxx hraje otroka jménem Django, který uprchne od otrokáře, avšak jeho žena je stále v rukou bílého muže. Proto se spřáhne s doktorem Kingem Schultzem (Waltz), aby ji vysvobodil. Otrokáře hraje právě DiCaprio.

Nespoutaný Django (Django Unchained)

Drama/Western
USA, 2012

Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson, James Remar, James Russo, Kerry Washington, Don Johnson, RZA, Tom Savini a další

Premiéra v ČR: 17. ledna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Do filmu Nespoutaný Django obsadil Jamie Foxx svého koně. A jezdí na něm