Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Chuck Norris bude v Expendables 2! Předvede svůj legendární kop s otočkou?

Sylvester Stallone vzal před dvěma lety do ruky telefon, obvolal převážně kolegy, kteří mají, minimálně v herectví, již ta nejlepší léta za sebou, a natočil s nimi film Expendables: Postradatelní. Necelý rok od jeho české premiéry už se chystá pokračování, Expendables II.

Jet Li, Sylvester Stallone a Jason Statham, Zdroj: distributor filmu

Expendables: Postradatelní jsou jakousi nostalgickou vzpomínkou na akční filmy 80. let. Na jednom plátně se mezi litry krve bije Rambo a Rocky v jedné osobě za šlechetné pomoci někdejšího smrtonosného Johna McClanea či komandujícího plukovníka Matrixe. Není tak divu, že rozhodnutí tvůrců natočit pokračování padlo ještě před premiérou prvního filmu.

Jací byli první Expendables? Přečtěte si v recenzi!

Pro druhý díl Postradatelných bylo však třeba udělat některé změny. Sylvester Stallone upustil od svých režisérských choutek, a bude se tak ve filmu soustředit pouze na hereckou stránku. Na režisérské křeslo po něm usedne Simon West, který režíroval například snímky Lara Croft – Tomb Raider, Con Air nebo nejnovější Mechanik zabiják.

Bez obměny nebude ani herecké obsazení. Vedle Slye nebudou znovu chybět ani další akční legendy Bruce Willis a Arnold Schwarzenegger, který sice ještě nic nepotvrdil, ale už oficiálně prohlásil, že se vrací k herectví, tak proč ne v Postradatelných. Své role si pravděpodobně zopakují i Jet Li, Jason Statham, Mickey Rourke nebo Dolph Lundgren.

Chucka čeká po reklamě na T-mobile další kšeft, Zdroj: youtube.com

Zaběhlou sestavu ale doplní také několik nových jmen. Vedle muže nadpřirozených schopností Chucka Norrise se můžeme těšit i na Johna Travoltu nebo Jeana-Clauda Van Damma, který změnil názor poté, co účast v prvním filmu k lítosti mnohých odmítl.

Režisér dvojky se nad filmem už nyní rozplývá: „Věřím, že pokračování bude lepší než první film.“ Natáčení by mělo začít druhý týden v září a americká premiéra je stanovena na 17. srpna 2012. Všechny další informace jsou zatím uchovávány pod pokličkou.

The Expendables II.

Akční
USA, 2012

Režie: Simon West
Hrají: Sylvester Stallone, Bruce Willis, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Terry Crews, Randy Couture, Steve Austin, Charisma Carpenter, John Travolta, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme

Premiéra v USA: 17. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chuck Norris bude v Expendables 2! Předvede svůj legendární kop s otočkou?