Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Bez kalhot 2: Warner Bros. oznamuje obsazení i synopsi

Redakce

Redakce

30. 9. 2014

Romantická komedie/drama Bez kalhot (Magic Mike) se stala překvapivým hitem léta 2012. Při přeskromném rozpočtu 7 milionů dolarů snímek vydělal jen v kinech přes 167 milionů. A tak se není čemu divit, že pokračování na sebe nedalo dlouho čekat.

Zdroj: Warner Bros.

Zdroj: Warner Bros.

Natáčení začalo včera v Savaně ve státě Georgia (a zeptáte-li se na můj názor, Tatum byl více než fit!), a tak i studio Warner Bros. dospělo k názoru, že je ten správný čas k odhalení obsazení i oficiální synopse.

Není žádným tajemstvím, že i tentokrát se počítá s hlavní hvězdou jedničky, Channingem Tatumem. Společně s ním se vrátí Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez i Gabriel Iglesias. K těm se nově připojí Elizabeth Banks (která momentálně září v úspěšných Hunger Games), Danny Glover (kterého si jistě všichni pamatují ze série Smrtonosná zbraň), Amber Heard (Machete zabíjí, 3 dny na zabití), Andie MacDowell (Na hromnice o den více) či Jada Pinkett Smith (jež nyní jako Fish Mooney kraluje podsvětí v seriálu Gotham).

Nad produkcí dohlédne režisér jedničky Steven Sodeberg a Gregory Jacobs, jenž má na kontě mimo jiné i cenami Emmy a Zlatými glóby ověnčený snímek Liberace! Jacobs rovněž usedne na režisérskou židli.

Matthew McConaughey si svou roli Dallase v Magic Mike XXL nezopakuje. Zdroj: Warner Bros.

Matthew McConaughey si svou roli majitele strip clubu Dallase v Magic Mike XXL nezopakuje. Zdroj: Warner Bros.

První film byl volně inspirován osudy samotného Channinga Tatuma, jenž pracoval jako striptér ještě před tím, než se stal hollywoodským miláčkem, a stal se milým překvapením jak pro diváky, tak kritiky. Pokračování, jež zatím nese název Magic Mike XXL, bude na jedničku úzce navazovat:

„Tři roky poté, co Mike na vrcholu své kariéry ukončil svou dráhu striptéra, i zbylí Králové Tampy jsou připraveni pověsit své povolání na hřebík. Chtějí tak však učinit svou vlastní cestou: posledním dechberoucím představením na Myrtle Beach. I s legendárním Magic Mikem. Na cestě za jejich poslední show, na které si udělají několik přestávek v Jacksonville a Savaně, aby obnovili stará přátelství a poznali nové lidi, se Mike a jeho kolegové naučí nové triky a překvapivým způsobem dají sbohem vlastní minulosti.“

Ani v pokračování Magic Mike XXL jistě nebude nouze o nějaké to „eye candy"! Zdroj: Warner Bros.

Ani v pokračování Magic Mike XXL jistě nebude nouze o nějaké to „eye candy“! Zdroj: Warner Bros.

Nuže, to je (alespoň na okamžik) konec drbům a spekulacím. A já jen dodám, že do českých kin by měl snímek dorazit 9. července 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bez kalhot 2: Warner Bros. oznamuje obsazení i synopsi