×
TOPZINE.cz

Nejpřitažlivějším mužem světa pro rok 2012 je striptér Channing Tatum

FOTO: Channing Tatum

Americký herec Channing Tatum je podle letošního žebříčku magazínu People nejpřitažlivějším mužem světa. Manžel Jenny Dewan tomu nechtěl ani uvěřit.

Channing Tatum, Zdroj: Reprofoto people.com

Dvaatřicetiletý rodák z americké Alabamy sesadil z trůnu herce Bradley Coopera, kterého People zvolil minulý rok. Herec, který se proslavil rolí tanečníka ve snímku Let´s Dance, tomu zpočátku nechtěl ani uvěřit.

„Jenne jsem to řekl ve chvíli, kdy jsme ve vaně umývali psa,“ řekl Channing s tím, že si manželka myslela, že jde o vtip. „Teď na mě pořád volá jako na Nejsexy muže světa,“ dodal herec, který letos zazářil ve filmu Magic Mike, kde si zahrál striptéra.

Čtěte také: Channing Tatum září v rolích drsňáků, sám se přitom ve tmě bojí

Tatum se kromě herectví živí jako producent, tanečník a model. Proslavil se ale především jako Tyler Gage v tanečním filmu Let´s Dance (2006). Při jeho natáčení se dokonce seznámil se svou manželkou. Mimoto si zahrál ve snímcích jako G.I. Joe (2009), Milý Johne (2010) nebo Navždy spolu (2012).

V minulých letech se podle People nejsexy muži stali například Mel Gibbon, Brad Pitt nebo Hugh Jackman. Do nejnovějšího seznamu nejpřitažlivějších osobností, kterým kraluje Tatum, se dostali i Blake Shelton, Chris Hemsworth, Max Greenfield, Matt Bomer, Oscar Pistorius, Denzel Washington a loňský vítěz Bradley Cooper.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..