Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nejpřitažlivějším mužem světa pro rok 2012 je striptér Channing Tatum

Redakce

Redakce

15. 11. 2012

Americký herec Channing Tatum je podle letošního žebříčku magazínu People nejpřitažlivějším mužem světa. Manžel Jenny Dewan tomu nechtěl ani uvěřit.

FOTO: Channing Tatum

Channing Tatum, Zdroj: Reprofoto people.com

Dvaatřicetiletý rodák z americké Alabamy sesadil z trůnu herce Bradley Coopera, kterého People zvolil minulý rok. Herec, který se proslavil rolí tanečníka ve snímku Let´s Dance, tomu zpočátku nechtěl ani uvěřit.

„Jenne jsem to řekl ve chvíli, kdy jsme ve vaně umývali psa,“ řekl Channing s tím, že si manželka myslela, že jde o vtip. „Teď na mě pořád volá jako na Nejsexy muže světa,“ dodal herec, který letos zazářil ve filmu Magic Mike, kde si zahrál striptéra.

Čtěte také: Channing Tatum září v rolích drsňáků, sám se přitom ve tmě bojí

Tatum se kromě herectví živí jako producent, tanečník a model. Proslavil se ale především jako Tyler Gage v tanečním filmu Let´s Dance (2006). Při jeho natáčení se dokonce seznámil se svou manželkou. Mimoto si zahrál ve snímcích jako G.I. Joe (2009), Milý Johne (2010) nebo Navždy spolu (2012).

V minulých letech se podle People nejsexy muži stali například Mel Gibbon, Brad Pitt nebo Hugh Jackman. Do nejnovějšího seznamu nejpřitažlivějších osobností, kterým kraluje Tatum, se dostali i Blake Shelton, Chris Hemsworth, Max Greenfield, Matt Bomer, Oscar Pistorius, Denzel Washington a loňský vítěz Bradley Cooper.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejpřitažlivějším mužem světa pro rok 2012 je striptér Channing Tatum