Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Beyoncé dala přednost miminku před Eastwoodem. Muzikál se odkládá

FOTO: Těhotná BeyoncéKdyž Beyoncé na udělování cen MTV prozradila, že čeká miminko, všichni jí radostně gratulovali. Zato ve Warner Bros. už tak nadšení nebyli – natáčení nového snímku se zpěvačkou v hlavní roli se bude muset odložit.

FOTO: Beyoncé

Těhotná Beyoncé na předávání cen MTV, Zdroj: mtv.tv

Zpěvačka Beyoncé Knowles se dala ještě před těhotenstvím přemluvit k účasti v remaku hudebního dramatu z roku 1976 s názvem Zrodila se hvězda (hlavní roli tenkrát ztvárnila muzikálová ikona Barbra Streisand). Nečekané miminko na cestě ale udělalo čáru přes rozpočet především produkčním z Warner Bros., kteří doufali, že natáčení začne už v únoru roku 2012. Manželka zpěváka Jay-Z chce ovšem prožít klidné těhotenství a před prací mu dává absolutní přednost.

Remake snímku Zrodila se hvězda bude režírovat Clint Eastwood. To, že se natáčení značně opozdí, ale jeden pozitivní aspekt má – zbude více času na nalezení hlavní mužské role. Osloveni byli již herci Leonardo DiCaprio (ten však zatím odřekl), Christian Bale nebo Will Smith.

Opět se samozřejmě bude jednat o muzikálové drama. Vztah mezi slavným alkoholikem a vycházející hvězdou, zpěvačkou, bude doplněn skvělými hity, na které se můžeme těšit snad během roku 2013.

Zrodila se hvězda (Star Is Born, A)

Drama/Muzikál/Romantický
USA, 2013

Režie: Clint Eastwood

Premiéra v USA: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé dala přednost miminku před Eastwoodem. Muzikál se odkládá