Zlatou malinu získali Will a Jaden Smithovi i Mládeži nepřístupno

Spojení otce a syna Smithovým tentokrát příliš nevyšlo. Zdroj: Falcon

Předvečer Oscarů patřil letos už po čtyřiatřicáté ceně Zlatá malina, která se uděluje nejhorším filmovým výkonům a počinům. Za nejhorší film loňského roku vybrali hlasující Mládeži nepřístupno.

Spojení otce a syna Smithovým tentokrát příliš nevyšlo. Zdroj: Falcon
Spojení otce a syna Smithovým tentokrát příliš nevyšlo. Zdroj: Falcon

Nejen bravurní výkony se v Hollywoodu oceňují, totéž platí o těch nevydařených. Mezi ně patřil v loňském roce podle členů Nadace ceny Zlatá malina i Will Smith v hlavní roli stejně jako jeho syn Jaden v roli vedlejší, oba za snímek Po zániku země. Navíc byli zvoleni internetovými fanoušky jako nejhorší herecké uskupení.

Tři Zlaté maliny získal také snímek Mládeži nepřístupno. Ten se stal nejhorším filmem roku, zároveň má podle hlasujících nejhorší scénář i režii.

Cenu za nejhorší herečku v hlavní roli získal herec a režisér Tyler Perry za film A Madea Christmas, v němž ztvárnil ženu. Z jeho dalšího snímku Tyler Perry’s Temptation vzešla nejhorší herečka ve vedlejší roli – Kim Kardashian.

Poslední ze Zlatých malin udělených na 34. ročníku připadla snímku Osamělý jezdec v kategorii nejhorší remake nebo pokračování. Kritickému ocenění se naopak vyhnuli Machři 2, kteří byli přitom nominováni v osmi z devíti kategorií.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Kristýna Motlová

Narodila se jednoho láskyplného dne na počátku devadesátých let ve středu republiky. Ten opustila až jako dospělá a v současnosti spokojeně studuje žurnalistiku a češtinu v údajně poslední zatáčce před Vídní. Má ráda filmové festivaly, britský přízvuk, život na vesnici, bouřky a mnoho dalšího. U filmů zásadně usíná. Pro Film a TV píše od přelomu let 2010 a 2011, od loňského léta navíc plní povinnosti zástupkyně editora.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*