×
TOPZINE.cz

Vypsaná fixa pokřtí nové album Detaily koncertem v pražské Akropoli

Vypsaná fixa, Zdroj: supermusic.sk

Pop-punková scéna je opět o něco bohatší. Její sbírku rozšířila Vypsaná fixa novým albem Detaily. Kapela desku pokřtí 1. listopadu v Paláci Akropolis.

FOTO: Vypsaná fixa
Vypsaná fixa, Foto: supermusic.sk

Pardubická kapela Vypsaná fixa intenzivně pracovala čtyři měsíce, aby dnes mohla vydat Detaily – již osmé studiové album. Zpěvák Vypsané fixy, Márdi, drží hudební inspiraci pevně ve svých rukách. Stačilo přestěhovat se na sídliště, párkrát se projít šedavými panelákovými zákoutími a vznikl další počin.

Vypsaná fixa – Detaily

Album Detaily je opravdu detailní prací. Kapela zaostřila na zvuk a z nepatrných tónových a ruchových kousíčků složila mozaiku dvanácti surrealistických skladeb.

Vypsaná fixa začínala před sedmnácti lety na menších akcích v nejrůznějších klubech. Pánové ale hodně dřeli a dnes se z kapely stal ostřílený festivalový matador, který poráží jednoho býka za druhým.

Čtěte také: Na novém albu je slyšet i můj operní zpěv, říká Márdi z Vypsané fixy

Detaily se tak staly dalším esem ve vypsaném rukávu. V úterý 1. listopadu Vypsaná fixa desku ukáže světu a čímsi ji polije. Pop punková párty vypukne v půl osmé večer na půdě pražského Paláce Akropolis, a odstartuje tak Detail Tour 2011.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..