Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer The Company You Keep: Redford režíruje a Shia mu jde po krku

Marek Benda

Marek Benda

5. 9. 2012

OBR: Company You KeepVálečný uprchlík hledaný za loupež a vraždu. Mladý ambiciózní novinář, jdoucí po stopě příběhu, který ho zavede k radikální protiválečné skupině. Minulost se odkrývá, FBI vstupuje na scénu a akční politický thriller Roberta Redforda začíná.

video
play-sharp-fill

Scénář vznikl podle stejnojmenné knihy. Oscarový režisér a představitel jedné z hlavních rolí Robert Redford svedl k tomuto projektu spoustu cenami a nominacemi ověnčených hereckých kolegů, aby společně rozehráli napínavou thrillerovou honbu za minulostí. Můžeme se tak těšit na persony jako Susan Sarandon, Stanley Tucci, Nick Nolte či Julie Christie.

Podívejte se na trailer dalšího chystaného filmu Shii LaBeoufa, Lawless

Novináře, lačného po vědění, ztvárnil Shia LaBeouf, který označil Redforda za legendu, kterou rád viděl při práci, zejména když režíroval sám sebe. Přihodil i několik pochvalných slov o přístupu k práci: „On se opravdu umí opřít do toho co, dělá. Má vše pod kontrolou, je kompletně připraven a velmi sebevědomý.“

Trailer začíná identickými záběry a dramatickou hudbou, která má diváka naladit na vážnou notu. Na stejné vlně navazují rychlé křížové střihy, které uvozují do aktuálního problému. Ukázka není natolik akční, aby zařezala diváka do křesla. Buduje však vnitřní napětí, které dráždí a zaručuje, že tento film neunikne pozornosti.

OBR: Company You Keep

Přiznávám, byla jsem ve Varech. Zdroj: Wildwood Enterprises

Film The Company You Keep si odbude premiéru 6. září na nejstarším filmovém festivalu na světě v italských Benátkách. O tři dny později se objeví na festivalu v kanadském Torontu, v České republice není premiéra prozatím známa.

The Company You Keep

Thriller
USA, 2013

Režie: Robert Redford
Hrají: Shia LaBeouf, Robert Redford, Susan Sarandon, Nick Nolte, Richard Jenkins, Julie Christie, Brit Marling, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick, Stanley Tucci, Chris Cooper, Stephen Root, Lochlyn Munro

Premiéra v Evropě: březen 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer The Company You Keep: Redford režíruje a Shia mu jde po krku