Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu This is 40: Komedie Zbouchnutá má pokračování

Redakce

Redakce

6. 5. 2012

Judd Apatow zná tajemství půvabu středního věku. Nejde však jen o klasickou komedii o čtyřicátnících, možná se v ní někteří zhlédnou i teď. Přeci jen, která žena nelže o svém věku? Přiznejte se, dámy.

video
play-sharp-fill

S hlavními hrdiny této výstřední komedie jste se mohli setkat už ve filmu Zbouchnutá, který režíroval opět Judd Apatow. Jedná se o Paula Rudda a Laslie Mann. Tentokrát však oni budou předmětem zkoumání. Jsou to totiž, jak název napovídá, čtyřicátníci a rozhodli se změnit svůj dosavadní život. Ovšem jak to příjme okolí, hlavně jejich děti, se dozvíme až na premiéře.

Čtěte také: Poslední film Judda Apatowa Zookeeper se moc nevyvedl

„Není to pokračování, ale uvidíte jak nové, tak staré postavy. Nicméně se film stále natáčí, takže nemůžu vědět, kdo nakonec ve filmu bude,“ prohlásil o filmu Paul Rudd.

V dalších rolích pak určitě uvidíte i neodolatelnou Megan FoxJasona Segela nebo Melissu McCarthy, kterou si můžete zařadit do populárního seriálu Gilmorova děvčata.

FOTO: Rudd má nohy ve vzduchu

Trailer sám o sobě vypovídá, že se opravdu nebudete nudit a možná vás připraví nebo spíše upozorní na některé věci, kterým byste se v budoucnu měli vyvarovat.

This Is 40

Komedie
USA, 2012

Režie: Judd Apatow
Hrají: Paul Rudd, Leslie Mann, Megan Fox, Chris O’Dowd, Albert Brooks, Charlyne Yi, Melissa McCarthy, Jason Segel, John Lithgow, Lena Dunham, Annie Mumolo

Premiéra v ČR: 20. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu This is 40: Komedie Zbouchnutá má pokračování