Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu The Zookeeper: Sandlerovka bez Sandlera

Marek Benda

Marek Benda

2. 6. 2011

OBR: The ZookeeperKdyž jste v hierarchii společnosti pouhým ošetřovatelem v zoologické zahradě, nemáte nárok na dlouhonohé blonďaté krásky. Naštěstí tu jsou zvířata, která si vás oblíbila. Poruší nepsanou dohodu o mlčenlivosti a včas vám pomohou získat dívčino srdce. A pak že pohádky v reálném světě neexistují!

OBR: The Zookeeper

A teď, opičáku, raď!, Zdroj: distributor filmu

Ústředního ošetřovatele si zahraje Kevin James (50x a stále poprvé, Zohan: Krycí jméno kadeřník). Ženskou svůdnost a touhu hlavního hrdiny zde budou představovat Leslie Bibb (Iron Man) a Rosario Dawson (Sin City). Režíruje Frank Coraci (Klik – život na dálkové ovládání).

Přímo hvězdný arzenál poté představují hlasy zástupců fauny: mazaná opička Adam Sandler, zkušená gorila Nick Nolte, král zvířat Sylvester Stallone, oscarová lvice Cher, moudrý slon Judd Apatow a uřvaný neohrožený medvěd Jon Favreau. Výběr vskutku trefný.

Rychle ale na skok k samotnému traileru. Základní struktura se podobá staršímu kreslenému bratříčkovi s názvem Madagaskar. Jen tentokrát jsme vklouzli do relativně reálného světa a zvířecí parta bude jen, doufejme, vtipnou kulisou pro romantický příběh.

Snad celý kolos zvířecích návyků nevyzní v podání ošetřovatele trapně. Zatím to vypadá tak napůl. Na každý pád gorila navlečená do trička, jedoucí na předním sedadle dodávky, je super.

The Zookeeper

USA, 2011
Komedie/Romantický/Rodinný

Režie: Frank Coraci
Hrají: Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb, Adam Sandler, Sylvester Stallone, Jon Favreau, Judd Apatow, Cher

Premiéra v ČR: 1. září 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu The Zookeeper: Sandlerovka bez Sandlera