Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Killer Elite: Akčňák, který zatím končí ránou mezi nohy

Marek Benda

Marek Benda

28. 6. 2011

OBR: Killer EliteKdyž se Danny Bryce dozví, že je jeho učitel zajat, je nucen vrátit se z odpočinku, aby ho osvobodil. Jeho záchrannou misi po světě mu budou komplikovat elitní vrahové, které vyslal Dannyho věznitel. Pravdivý příběh. Akční jízda plná honiček, přestřelek a krve může začít.

OBR: Killer Elite

Starý a ještě starší Zdroj: distributor filmu

Do role záchranáře byl obsazen postradatelný kurýr Jason Statham, který, stejně jako Clive Owen ze Sin City, má dostatečné zkušenosti se zběsilými akcemi. Ani třetí do party není žádný nováček, pistoli u hlavy totiž bude mít ne poprvé představitel zajatce Robert De Niro. Podívejme se, jak jim to spolu ladí v traileru.

The Killer Elite nabízí to, co spousta filmů stejného žánru. Pokud se nebude brát příliš vážně, tak celá adrenalinová hra na kočku a myš s nepřetržitou akcí plnou vybuchujících předmětů, výstřelů a osobních soubojů bude zážitkem pro nenáročného diváka.

Povedenou ukázku doprovází píseň přímo v rytmu výjevů. Vše končí prudkým úderem do rozkroku. Snad nás sledování tohoto filmu v kině nebude bolet.

Killer Elite, The

USA / Austrálie, 2011
Thriller, Akční

Režie: Gary McKendry
Hrají: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Yvonne Strahovski, Dominic Purcell, Grant Bowler, Aden Young, Daniel Messier

Premiéra v ČR: 6. října 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Killer Elite: Akčňák, který zatím končí ránou mezi nohy