Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Postradatelní 2 je tu. A bude to osobní

Redakce

Redakce

16. 12. 2011

Pokud jste fanoušky akčních filmů, raději si sedněte. První trailer k The Expendables 2, očekávanému pokračování Stallonových Postradatelných, je konečně tady.

Arnold, Sly a Bruce se vrací, Zdroj: distributor filmu

Zas takové nadšení však přece jenom není třeba. První ukázka k The Expendables 2 je pouze teaser. Více času je v ní věnováno animované stříbrné lebce s noži než samotné akci. Stále je však skvělé vidět Bruce Willise ve větší a významnější roli a také máme po měsících dohadů konečně důkaz, že se ve filmu skutečně objeví Chuck Norris a Jean-Claude Van Damme. Režie se tentokrát místo Sylvestera Stalloneho ujal Simon West a film se v českých kinech objeví 6. září 2012.

Přečtěte si recenzi k prvnímu dílu The Expendables: Postradatelní

Film The Expendables 2 přinese zpět na stříbrné plátno největší legendy akčních filmů 90. let, všechny pěkně pohromadě, což samo o sobě předpokládá velký úspěch. První teaser tak slouží především k představení těchto zvučných jmen.

Tato hra se jmény se však ukazuje jako velmi zdařilá. Největší prostor dostává Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis, následováni dalšími filmovými legendami Van Dammem a Chuckem Norisem.

Teaser nám neukazuje téměř nic z děje, pouze konverzaci mezi Churchem (Bruce Willis) a Barneym Rossem (Sylvester Stallone), který mu dluží laskavost. Poté následují rychlé záběry na hvězdné obsazení, které zahrnuje ještě jména Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Terry Crews, Randy Couture a Liam Hemsworth.

Můžeme předpokládat, že tato ukázka z filmu byla udělána za pochodu, poněvadž natáčení je v plném proudu a ještě se spekuluje, že by mohli přijít i John Travolta a Nicolas Cage. Jisté však je, že na nás čeká kvantum bojových scén, vypracovaná těla a také očekávaná odplata. Po brutálním zavraždění hlavního člena Expendables Toola (Mickey Rourke) jeho parťáci přísahají pomstu.

Takto popisuje Stallone svou bojovou scénu s Van Dammem: „Uvidíme velké zúčtování mezi mnou a Van Dammem, kterému byla věnována dlouhá doba, takže by mělo být opravdu dobré.“

FOTO: The Expendables

Již v létě 2012 přijde pomsta…

Po pomstě prahne i Toolova divoká dcera Fiona. Ta je však na vlastní krvavé cestě za pomstou zajata nemilosrdným diktátorem. Expendables tak mají za úkol ji zachránit.

Není možné říci, jestli se bude jednat o nejlepší akční film posledních let, ale jedno je jasné už teď – určitě jsme ještě nikdy nic takového neviděli.

Postradatelní 2 (Expendables 2)

Akční
USA, 2012

Režie: Simon West
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Bruce Willis, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Jet Li, Jason Statham, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Randy Couture, Terry Crews

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Postradatelní 2 je tu. A bude to osobní