×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Jak porodit a nezbláznit se: Cameron Diaz má bříško

Cameron a její kouzelný úsměv, Zdroj: distributor filmu

Režisér Kirk Jones (Všichni jsou v pohodě) se rozhodl, že natočí film o těhotenství a o všem, co se točí kolem něj. Protože každé těhotenství je jiné, natočil komedii rovnou s několika propletenými příběhy, a navíc s hvězdným obsazením.

video

Hlavními postavami Jak porodit a nezbláznit se je pět dvojic, které očekávají příchod nového člena rodiny. Třeba těhotná Jules (Cameron Diaz) nebo Wendy (Elizabeth Banks) přicházejí na to, že těhotenství není žádná procházka růžovou zahradou. Ve filmu se ale můžete těšit i na další známé herce jako třeba  Jennifer Lopez (Příšerná tchýně), Dennis Quaid (Den poté), Chace Crawford (Gossip Girl) nebo Anna Kedrick (50/50)

Přečtěte si recenzi na předcházející film Kirka Jonese Všichni jsou v pohodě

„Těhotenství stojí za prd!“ prohlašuje Wendy hned v úvodu posledního traileru. Těžké to ale nemají jen ženy, muži mají být těmi střízlivými, ale často jim to všechno leze na mozek víc než jejich ženám. V USA měl film premiéru už 18. května, zatímco do našich kin přijde teprve v polovině června.

Režisér Kirk Jones se inspiroval bestsellerem Co čekat v radostném očekávání, kterého se prodalo více jak 35 milionů.

FOTO: Jak porodit a nezbláznit se
Tak kdo má větší břicho? Zdroj: distributor filmu

Trailer filmu slibuje zábavnou podívanou, a to nejen pro diváky, kteří podobné očekávání už zažili. Film nabízí několik příběhů, ze kterých si každý může vybrat ten svůj. Pobavit se na účet hlavních hrdinů můžete přijít do kina už první letní den, tedy 21. června.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..