Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Já, padouch 2: Roztomilí žluťáskové přijdou příští léto

Redakce

Redakce

2. 11. 2012

!Exkluzivně!Jestli vás v minulém roce pobavil a rozesmál animák, kde se Gru a jeho přisluhovačští mimoňové pokoušeli ukrást Měsíc, můžete se těšit na příští léto. Chystá se Já, padouch 2 a TOPZINE.cz vám k němu přináší exkluzivní český trailer.

video
play-sharp-fill

Setkáme se opět se starými známými postavičkami. Ovšem co budou páchat tentokrát, zatím není známo. Jisté akorát je, že režie se opět ujali Pierre Coffin a Chris Renaud. Obsazení hlavních postav včetně Steva Carella alias Gru zůstává také téměř stejné. Novinkou je účast Al Pacina, který svůj hlas propůjčí jednomu z Gruových záporáků. Doufejme, že je to známkou určité kvality chystané podívané.

Podívejte se na úplně první teaser k Já, padouch 2, kde mimoňové zpívají

Zda bude po prvním dílu natočena i dvojka, bylo celkem brzo jasné. Snímek totiž utržil více než 540 milionů dolarů. „Já, padouch byl jeden z nejmilovanějších a nejúspěšnějších filmů v naši historii,“ pochvaluje si Simon Hewlett ze studia Universal a ví proč. Film se totiž stal desátým nejvýdělečnějším animákem v americké historii.

Mimoňové se vrací. Zdroj: Bontonfilm

Jako další ochutnávka po půl roku starém teaseru vyšel první oficiální trailer, který opět nic moc o samotném filmu nevypovídá, ale je mile roztomilý. Takže zatím jen můžeme čekat na českou premiéru plánovanou na 4. července 2013. Film bude promítán ve 3D.

Já padouch 2 (Despicable Me 2)

Komedie / Rodinný / Animovaný
USA, 2013

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
Hrají: Steve Carell, Russell Brand, Miranda Cosgrove, Al Pacino, Moisés Arias, Kristen Wiig, Steve Coogan a další

Premiéra v ČR: 4. července 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Já, padouch 2: Roztomilí žluťáskové přijdou příští léto