×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Já, padouch 2: Roztomilí žluťáskové přijdou příští léto

!Exkluzivně!Jestli vás v minulém roce pobavil a rozesmál animák, kde se Gru a jeho přisluhovačští mimoňové pokoušeli ukrást Měsíc, můžete se těšit na příští léto. Chystá se Já, padouch 2 a TOPZINE.cz vám k němu přináší exkluzivní český trailer.

video

Setkáme se opět se starými známými postavičkami. Ovšem co budou páchat tentokrát, zatím není známo. Jisté akorát je, že režie se opět ujali Pierre Coffin a Chris Renaud. Obsazení hlavních postav včetně Steva Carella alias Gru zůstává také téměř stejné. Novinkou je účast Al Pacina, který svůj hlas propůjčí jednomu z Gruových záporáků. Doufejme, že je to známkou určité kvality chystané podívané.

Podívejte se na úplně první teaser k Já, padouch 2, kde mimoňové zpívají

Zda bude po prvním dílu natočena i dvojka, bylo celkem brzo jasné. Snímek totiž utržil více než 540 milionů dolarů. „Já, padouch byl jeden z nejmilovanějších a nejúspěšnějších filmů v naši historii,“ pochvaluje si Simon Hewlett ze studia Universal a ví proč. Film se totiž stal desátým nejvýdělečnějším animákem v americké historii.

Mimoňové se vrací. Zdroj: Bontonfilm

Jako další ochutnávka po půl roku starém teaseru vyšel první oficiální trailer, který opět nic moc o samotném filmu nevypovídá, ale je mile roztomilý. Takže zatím jen můžeme čekat na českou premiéru plánovanou na 4. července 2013. Film bude promítán ve 3D.

Já padouch 2 (Despicable Me 2)

Komedie / Rodinný / Animovaný
USA, 2013

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
Hrají: Steve Carell, Russell Brand, Miranda Cosgrove, Al Pacino, Moisés Arias, Kristen Wiig, Steve Coogan a další

Premiéra v ČR: 4. července 2013

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..