Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Já, padouch 2: Po třech letech nás opět rozesměje

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

10. 3. 2012

FOTO: Já, padouch 2Po předloňském úspěchu prvního dílu Já, padouch se chystá druhý díl komediálního animáku. V hlavní roli měl být obsazen Javier Bardem, avšak po změnách ho nahradí Al Pacino.

video
play-sharp-fill

Určitě si pamatujete animované postavičky z trháku Já, padouch z roku 2010. Děj jeho pokračování se stále tají, avšak už teď víme, že se znovu setkáme se zloduchem Gruem (Steve Carell) a přibude nový hrdina El Macho (Al Pacino). Režii si na triko opět vzali pánové Pierre Coffin a Chris Renaud.

Přečtěte si, jaký byl první díl filmu Já, padouch

První Padouch byl úspěšný – vydělal téměř 550 milionů dolarů. Pokračování však přijde po dlouhé tříleté prodlevě, premiéra je plánovaná až na červenec 2013! Film se také neobešel bez malých nepohod: původně měl postavu El Macha namluvit herec Javier Bardem, protože se ale nedohodl se štábem, roli obsadí Al Pacino.

FOTO: Já, padouch 2

Žlutí mrňousové se vrací! Zdroj: distributor filmu

Z tohoto traileru moc děje zatím nepobereme. Vlastně jde jen o jakousi upoutávku na to, že se něco děje a další díl se blíží. Ve videu uvidíte oblíbené žluté postavičky Mimoně, kteří předvádí parodii na písničku Barbara Ann od The Beach Boys. Na další podrobnosti si holt budeme muset nějakou dobu počkat…

Já, padouch 2 (Despicable Me 2)

Komedie/Rodinný/Animovaný
USA, 2013

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
Hrají:
Al Pacino, Steve Carell, Jason Segel, Elsie Fisher, Dana Gaier

Premiéra v ČR: 4. července 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Já, padouch 2: Po třech letech nás opět rozesměje