Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Broken City: Russell Crowe je starosta k nezaplacení

Marek Benda

Marek Benda

9. 10. 2012

OBR: Broken CityZpočátku to vypadalo jako rutinní práce. Vídá se starostova manželka s někým? To však ještě bývalý policista netuší, do čeho se to zapletl. Ale nebojí se.

video
play-sharp-fill

Příští rok se i na plátna českých kin dostane kriminální drama Broken City. Diváky chce přilákat ostřílenými herci Markem Wahlbergem (Skrytá identita) a Russellem Crowem (L. A. – přísně tajné, Americký gangster). Pro pány tu pak je stále přitažlivá Catherine Zeta-Jones. Na režisérskou sesli usedl Allen Hughes, který se svým bratrem Albertem natočil snímek Z pekla.

Zde bývalý policista (Wahlberg), nyní soukromý detektiv, je najat starostou (Crowe), aby zjistil, jestli ho podvádí manželka. Když toto podezření potvrdí a později se objeví mrtvola jejího milence, pouští se do zkoumání starostova majetku.

Čtěte více: Mark Wahlberg má za sebou letní komedii Méďa

V herecké profesi se stane, že hrajete po boku slavnějších kolegů. Mark Wahlberg si nemohl vynachválit gladiátora jako svého protivníka: „Russell Crowe je pravděpodobně ten nejlepší herec, se kterým jsem kdy hrál. A že jsem pracoval už s mnoha neuvěřitelnými herci. On je připravený, soustředěný… Jsem rád, že jsme si spolu zahráli. Byla to výzva.“

OBR: Broken City

Suit up! Zdroj: 20th Century Fox

Trailer začíná policejními sirénami a melodickou hudbou, do které si budete přiklepávat nohou rytmus. V křížovém střihu se seznamujeme s oběma hlavními představiteli. Honičky, bouračky a vyšetřování na jedné straně, politická kariéra a zdánlivé pozvednutí města ze statusu broken na straně druhé.

Jejich setkání odstartuje sled následujících událostí. Ukázka nabírá na tempu, podezřelé fotografie se sypou a bývalý policajt je vtažen do pasti. Herecké výkony zvedají ambice filmu, dokážou však zaujmout pod nepříliš úspěšným režisérským vedením?

Broken City

USA, 2013
Krimi / Drama / Thriller

Režie: Allen Hughes
Hrají: Russell Crowe, Mark Wahlberg, Catherine Zeta-Jones, Barry Pepper, Kyle Chandler, Justin Chambers, Jeffrey Wright, Alona Tal, Natalia Martinez, James Ransone

Premiéra v ČR: 21. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Broken City: Russell Crowe je starosta k nezaplacení