×
TOPZINE.cz

Trailer filmu 10 Years: Školní sraz přinese lásku i toaleťák na stromech

FOTO: 10 Years

Přátelé se po deseti letech dokážou velmi změnit. Občas v nich ani nepoznáte ty osoby, kterými bývali. Ale jsou lidé, na které ani po tak dlouhé době zkrátka nezapomenete. Představujeme vám nový snímek s Channingem Tatumem.

video

Školní sraz, to je akce, kde se může stát prakticky cokoliv. Obzvlášť, pokud se sejdou přátelé po deseti letech a někteří se musí znovu poznávat. To platí i o Jakeovi (Channing Tatum), který na tomto shledání potká svou středoškolskou lásku (Rosarion Dawson), která mu opět zamotá hlavu. Tato žena ohrozí i jeho osobní život, neboť Jake je dlouho zamilován do své přítelkyně (Jenna Dewan) a do srazu byl rozhodnut, že ji požádá o ruku.

I mezi ostatními spolužáky nastalo mnoho změn – Jakeův kamarád Cully se oženil s roztleskávačkou a těší se, až se všem omluví, že je ve škole šikanoval. Marty a AJ soupeří o nejlepší holku ze třídy a nejoblíbenější člen srazu Reeves je nyní známý hudebník, ale stále příliš plachý, aby promluvil se svou láskou, která ho za středoškolských let inspirovala k jeho hitu.

Čtěte více: Channing Tatum se chystá na další film od režiséra Dannyho parťáků

Channing Tatum se letos objevil v dramatu Bez kalhot, akční komedii 21 Jump Street i v romantickém filmu Navždy spolu. Různé žánry mu očividně nedělají problém. Ve snímku 10 Years si zahraje po boku své manželky Jenny Dewan, která se proslavila díky filmu Let’s Dance, kde jejího tanečníka ztvárnil právě Tatum. Od té doby se z nich stali nejen pracovní kolegové, ale i životní partneři.

Nová romantická komedie ukáže změny osobnosti po deseti letech. Zdroj: Anchor Bay Films

Trailer filmu by možná mohl připomínat kdejaké komedie o srazech bývalých přátel a spolužáků. A ruku na srdce: takovéto filmy se většinou odlišují jen minimálně. Zápletky jsou většinou podobné a konce prakticky stejné. Letos ale bude změnou hvězdný manželský pár.

10 Years

Drama
USA, 2011

Režie: Jamie Linden
Hrají: Channing Tatum, Justin Long, Rosario Dawson, Kate Mara, Lynn Collins, Chris Pratt, Oscar Isaac, Scott Porter, Anthony Mackie, Brian Geraghty, Nick Zano

Premiéra v USA: 14. září 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..