Menu
TOPZINE.cz
Apetit

The Rock bude akční a všude. Vyzkouší si Hercula i Michaela Baye

Redakce

Redakce

12. 3. 2012

Wrestlingová hvězda dala zapomenout na své začátky typu Krále Škorpiona a přehmaty jako Víla Zuběnka. S každým filmem si znovuzískává své akční renomé, a proto točí další a další kousky. Třeba Hercula.

Zuběnková víla je zapomenuta, Kračející Skála se vrací! Zdroj: youtube.com

Cesta na tajuplný ostrov 2 vydělala moc hezké peníze, při rozpočtu necelých 80 milionů atakuje pomalu, ale jistě hranici tržeb 300 milionů dolarů. A jedním z důvodů, proč to tak hezky klaplo, je právě Dwayne Johnson. Pro pokračování už jsou potvrzeni oba scenáristé i režisér druhého dílu Brad Peyton. Studio se proto snaží ukecat k návratu i The Rocka.

Budou to ale mít hodně těžké, protože svalovec má teď hodně napilno. Za pár měsíců vtrhne do kin v hlavní roli v pokračování G.I. Joe a ještě před tím odstartuje natáčení šestého dílu Rychle a zběsile. Hned po něm se pod taktovkou Michaela Tak já ty další Transformery asi natočím Baye vrhne na komorní drama Pain and Gain.

Čtěte více: The Rock se už objevil v pátém Rychle a zběsile a byl ve filmu nejlepší

Čerstvě se The Rock upsal navíc thrilleru Snitch, kde bude infiltrovat drogový gang, a připravovanému komiksovému fantasy Hercules. Řežba ve stylu 300 se začne natáčet na Novém Zélandu, až Peter Jackson a hobiti vyklidí prostor. Režírovat bude Brett Ratner v produkci Petera Berga, takže můžeme očekávat blockbuster standardních rozměrů.

Poslední kousek je opět akční. Jmenuje se Ciudad (neboli Město) a pojednává o najatém žoldákovi, který zachraňuje dceru šéfa drogového kartelu uprostřed brazilského pralesa. Režírují bratři Alex a Joe Russo, kteří přilákali pozornost televizní tvorbou, především seriálem Community.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Rock bude akční a všude. Vyzkouší si Hercula i Michaela Baye