Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Stallone a De Niro si zase nasadí boxerské rukavice. Legendy se vrací

Jaroslav Jičínský

Jaroslav Jičínský

18. 10. 2012

Ačkoliv v jejich tvářích najdeme o nějakou tu vrásku navíc, páry ani touhy po vítězství v nich rozhodně neubylo. V ringu se proti sobě postaví dva nejslavnější filmoví boxeři všech dob – Rocky Balboa a Jake LaMotta.

FOTO: Robert De Niro Sylvester Stallone Cop Land

Ve filmu Země policajtů si De Niro a Stallone zahráli spolupracovníky, tentokrát dojde na pěsti. Zdroj: H.C.E.

Oba filmy vznikaly v plodné tvůrčí atmosféře 70. let, oba byly oceněny Oscarem a oba se dnes řadí mezi světovou klasiku. Řeč je o legendárních dramatech Rocky a Zuřící býk, které přinesly odlišné pohledy na dráhu dvou boxerů zaznamenávající vzestup na kariérní vrchol i pády do nejspodnějších pater života.

Protagonisté obou snímků, Sylvester Stallone a Robert De Niro, si ale již brzy znovu oblečou trenky a vstoupí mezi čtyři stěny boxerského ringu. V připravované komedii Grudge Match ztvární dva letité boxující rivaly, kteří se rozhodnou naposledy změřit síly, aby se ukázalo, který z nich je skutečná šampionská jednička.

Přečtěte si o dalším připravovaném filmu s De Nirem, Last Vegas

Tvůrci slibují hašteřivý humor ve stylu pozdních komedií dvojice Jack Lemmon – Walter Matthau jako Dej si pohov kámoši či Správná dvojka. Podobný tón by měl zaručit i režisér nového snímku Peter Segal, který jeden scénář – Mí drazí Američané – napsaný pro tuto dvojici natočil ještě před režírováním filmů Adama Sandlera (zaneprázdněného Matthaua však tehdy nahradil James Garner).

Herecké hvězdy Stallone a De Niro si na natáčení budou muset příští rok vyhradit termín ve svých nabitých diářích. Slye totiž uvidíme v roce 2013 po boku Arnolda Schwarzeneggera v akčním thrilleru The Tomb a v kriminálce Bullet to the Head, představitele Zuřícího býka pak čekají mimo jiné premiéry francouzského krimithrilleru Malavita a další důchodcovské komedie Last Vegas.

Grudge Match

Komedie/Sportovní
USA, 2013

Režie: Peter Segal
Hrají: Sylvester Stallone, Robert De Niro, Kevin Hart

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stallone a De Niro si zase nasadí boxerské rukavice. Legendy se vrací