×
TOPZINE.cz

Fotky: Arnold nosí šedou bradku. Podívejte se na něj a Slye ve vězení

FOTO: Arnodl v The Tomb

!Fotogalerie!Jeden už není guvernér a druhý prakticky restartoval éru akčních filmů. Co to znamená? Že jsou opět v módě a mají dostatek času na to, aby se připomněli. A jak lépe než spolu?

[album:

Arnold Schwarzenegger vybíral svoje nové filmy pečlivě. Nakonec kromě druhých Expendables zvolil moderní western The Last Stand. A mezi role, které odmítl, patřil také architekt supermoderního vězení, který je uvržen do vlastního výtvoru a musí se dostat ven. V hlavní roli filmu The Tomb se nakonec objeví strůjce návratu béčkových legend Sylvester Stallone.

Podívejte se na trailer k letošní očekávané řežbě Expendables 2

A Guvernátor? Ten si ve filmu skutečně zahraje, ovšem jinou roli – superteroristu, který by z vězení taky rád pryč. A když chcete z basy ven, lepší než architekt věznice už je snad jenom pilník. Sly vypadá na fotkách pořád stejně. Šedin pár a rty křivé, chybí jen monokl a věřili byste, že zrovna zase porazil Apollo Creeda. Ale Arnold? Posuďte sami. Jeho šedé vlasy působí uměle, ne tak ale bradka, která je zatraceně zajímavá.

Ještě někdo nevěřil, že se vrátím?! Zdroj: youtube.com

Na obě akční legendy se tak kromě The Tomb můžeme těšit ve zmíněných Postradatelných. Poté se předvedou každý na vlastní pěst (doufejme, že doslova) – Stallone v Bullet to the Head a Schwarzenegger v The Last Stand. Příští rok pak na nás zaútočí znovu, šediví a ve vězeňských mundůrech.

The Tomb

Thriller
USA, 2013

Režie: Mikael Håfström
Hrají: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, James Caviezel, Vinnie Jones, Curtis „50 Cent“ Jackson, Sam Neill

Premiéra v USA: léto 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..