×
TOPZINE.cz

Fotky: Arnold nosí šedou bradku. Podívejte se na něj a Slye ve vězení

!Fotogalerie!Jeden už není guvernér a druhý prakticky restartoval éru akčních filmů. Co to znamená? Že jsou opět v módě a mají dostatek času na to, aby se připomněli. A jak lépe než spolu?

[album: https://www.topzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/thetomb/]

Arnold Schwarzenegger vybíral svoje nové filmy pečlivě. Nakonec kromě druhých Expendables zvolil moderní western The Last Stand. A mezi role, které odmítl, patřil také architekt supermoderního vězení, který je uvržen do vlastního výtvoru a musí se dostat ven. V hlavní roli filmu The Tomb se nakonec objeví strůjce návratu béčkových legend Sylvester Stallone.

Podívejte se na trailer k letošní očekávané řežbě Expendables 2

A Guvernátor? Ten si ve filmu skutečně zahraje, ovšem jinou roli – superteroristu, který by z vězení taky rád pryč. A když chcete z basy ven, lepší než architekt věznice už je snad jenom pilník. Sly vypadá na fotkách pořád stejně. Šedin pár a rty křivé, chybí jen monokl a věřili byste, že zrovna zase porazil Apollo Creeda. Ale Arnold? Posuďte sami. Jeho šedé vlasy působí uměle, ne tak ale bradka, která je zatraceně zajímavá.

FOTO: Arnodl v The Tomb
Ještě někdo nevěřil, že se vrátím?! Zdroj: youtube.com

Na obě akční legendy se tak kromě The Tomb můžeme těšit ve zmíněných Postradatelných. Poté se předvedou každý na vlastní pěst (doufejme, že doslova) – Stallone v Bullet to the Head a Schwarzenegger v The Last Stand. Příští rok pak na nás zaútočí znovu, šediví a ve vězeňských mundůrech.

The Tomb

Thriller
USA, 2013

Režie: Mikael Håfström
Hrají: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, James Caviezel, Vinnie Jones, Curtis „50 Cent“ Jackson, Sam Neill

Premiéra v USA: léto 2013Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..