Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Shia LaBeouf půjde po ekoteroristovi Redfordovi. Jako mladý novinář

Shia LaBeouf se učí u opravdových mistrů. Poté, co si zahrál pod taktovkou Stevena Spielberga či Olivera Stonea, ho ke spolupráci přizval další hollywoodský veterán – proslulý blonďák Robert Redford.

Shia LaBeouf v Lawless

Shia LaBeouf už zbrojí na hon za Robertem Redfordem. Zdroj: distributor filmu

Představitel Sundance Kida se ve filmu The Company You Keep ujme nejen režie, ale i role ekoteroristy, který se 30 let skrývá před FBI kvůli obvinění z vraždy a loupeže. Po zatčení jeho bývalé spolupracovnice (Susan Sarandon) se o případ začnou média znovu usilovně zajímat.

Podívejte se na trailer dalšího chystaného filmu Shii LaBeoufa, Lawless

Začínající novinář v podání Shii LaBeoufa dokonce vypátrá jeho skrýš, takže se stárnoucí hrdina musí vydat na útěk i se svou jedenáctiletou dcerou. Novým snímkem se po pětileté pauze od svého posledního filmu Hrdinové a zbabělci Robert Redford vrací k žánru politického thrilleru, ve kterém v 70. letech bodoval se snímky Tři dny Kondora či Všichni prezidentovi muži.

Do vedlejších rolí pak obsadil opravdu hvězdný herecký soubor: Redfordova nejlepšího přítele si zahraje Nick Nolte, LaBeoufova šéfa Stanley Tucci, velitele agentů FBI Terrence Howard, dále se objeví Brendan Gleeson, Richard Jenkins, Julie Christie či Chris Cooper.

Shia LaBeouf se probojoval k hollywoodskému vrcholu mimo jiné i díky dobrému čuchu na kvalitní a zároveň úspěšné projekty. The Company You Keep má silné předpoklady se mezi ně zařadit, takže Shiovi držme palce, aby byl starému bardovi úspěšným sparing partnerem.

The Company You Keep

Thriller
USA, 2013

Režie: Robert Redford
Hrají: Shia LaBeouf, Robert Redford, Susan Sarandon, Nick Nolte, Richard Jenkins, Julie Christie, Brit Marling, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick, Stanley Tucci, Chris Cooper, Stephen Root, Lochlyn Munro

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Shia LaBeouf půjde po ekoteroristovi Redfordovi. Jako mladý novinář